Nadcházející on-line webináře!

 

Po více jak půl roce opět pořádáme live webináře!

Připojte se k nám z pohodlí Vašeho domova
– aktuálně jsou vypsány termíny na leden 2022.
Kapacita webinářů je omezena, aby byl dostatečný prostor pro všechny vaše dotazy, proto doporučujeme s registrací neváhat.

Letošní 3. ročník ON-LINE KONFERENCE!

 

Pořiďte si časově neomezený přístup ke kompletnímu záznamu konference.

 

Jednotlivé přednášky byly zaměřeny na témata reálného vlivu zdravého životního stylu v prevenci a léčbě onemocnění COVID-19, role zdravé (preventivní) výživy pro naše fyzické a mentální zdraví, problematiku nízkosacharidových diet v léčbě diabetu, nejčastějších mýtů kolem modelu kalorické bilance, normalizace obezity a psychologických faktorů při léčbě obezity, vlivu různých diet a hodnot krevních lipidů a choletesterolu na riziko rozvoje kardiovaskulárních onemocnění, nechyběla ani přednáška o populárním tématu intermittent fasting a výživě v bojových sportech! 

Aktuálně jsou vypsány poslední letošní termíny pro Prahu a Brno. Kapacita kurzů je omezená, tak neváhejte s registrací. Budeme se moc těšit na viděnou a pokud by došlo ke zhoršení epidemiologické situace, zpřísnění bezpečnostních opatření a ze strany Ministerstva zdravotnictví ČR anebo univerzity by nebylo možné tuto „hromadnou“ akci pořádat, kurz se uskuteční ve stejném termínu i délce ON-LINE včetně zaslání certifikátu s Vaším jménem, takže o kurz nepřijdete.

 

Podrobnou informace ke každému z kurzů a vstupenky najdete níže ↓

Pořiďte si záznam webináře

Níže uvádíme výčet všech dostupných záznamů našich webinářů.
Spolu se záznamem obdržíte certifikát o absolvování, výstupy webináře v .PDF a další informační zdroje.

 

Za pár kliků jej můžete mít v e-mailu!

Máte zájem o pořádání přednášky či semináře?

↓ Napište nám a co nejdříve se Vám ozveme a jistě se domluvíme.

Lednové webináře