4. 5. on-line webinář / Výživa a imunita: mýty vs. FAKTA

4. 5. on-line webinář /
Výživa a imunita: mýty vs. FAKTA

V současné situaci pandemie koronaviru a domácí karantény jsme všichni vystaveni ohromnému mediálnímu tlaku od výrobců nejrůznějších produktů, které nám slibují zaručené posílení naší imunity pro boj s koronavirem. Bulvární rétorice se dokonce nevyhnuly i některé oficiální instituce jako např. Státní zdravotní ústav, který na svém webu stále ještě i nyní uvádí „Chcete přece přežít infekci s lehčími příznaky nemoci nebo ne?“.

 

Pro širokou veřejnost ale i pro odborníky je tak nyní velmi těžké se dobře orientovat v tom, jaké faktory, postupy a preparáty mohou naši imunitu skutečně podpořit a co jsou jen nepodložené marketingové fráze anebo totální nesmysly a čiré šarlatánství.

 

Proto jsme se rozhodli připravit pro Vás komplexní webinář, ve kterém jednotlivá témata, která souvisejí s imunitou a výživou, rozebereme do hloubky.

Každý účastník webináře obdrží také potvrzení o jeho absolvování.

📆 INFORMACE

 

KDY: pondělí 4. 5. od 18:00

KDE: sejdeme se on-line,
všichni registrovaní obdrží odkaz na livestream

DOBA TRVANÍ: cca 2 hodiny

KAPACITA: 100 účastníků

CENA: 499 Kč s DPH*
lze platit kartou

Registrace

Osnova webináře

Jak na protichůdné informace o zdraví – vědecké studie, influenceři a střet zájmů

 

Imunitní systém – základní popis a funkce

 

Faktory životního stylu a imunitní systém

 

Jaký je reálný vliv doplňků výživy a bylin na posílení imunity?

 

Kauza Omega-3 a Státní zdravotní ústav

 

Co dělat pro podporu imunity při současné pandemii? 

 

Pomůže nám koloidní stříbro, alkalická voda nebo očistný půst?

Těšíme se na Vás na webináři

Ing. Bc. Lukáš Roubík

 

blank

 

Odborník na výživu s 15 lety praxe a autor dvou populárních knih Moderní výživa ve fitness a silových sportech (2018) a Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (2012). Výživu člověka vystudoval na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

> čtěte celý profil

Miloslav Šindelář

 

blank

 

Bývalý student Všeobecného lékařství, který se na konci čtvrtého ročníku rozhodl vydat jinou cestou – pokračovat ve studiu Nutriční terapie a věnovat se edukaci veřejnosti. Je certifikovaným poradcem pro výživu a přednáší na FTVS UK, v trenérské škole Ronnie i na lékařských konferencích.

> čtěte celý profilLivestream webináře
VÝŽIVA DĚTÍ & MATKY

Téma výživy dětí vnímáme jako extrémně důležité, protože právě výživa v prvních dnech a měsících našeho života může velmi významně ovlivnit i náš dospělý život, případně i riziko některých onemocnění. Z tohoto důvodu jsme oslovili zkušenou nutriční terapeutku Mgr. Bc. Lucii Guilleminot, která webináře povede.

 

 

Každý účastník obdrží kromě potvrzení o absolvování také doživotní přístup k záznamu webináře a shrnutí v .PDF.

Nedávno proběhl již 4. ročník
Mezinárodní konference Moderní Výživy!

Objektivní a vědecky podložené informace od odborníků prezentované srozumitelnou formou pro laickou i odbornou veřejnost. Poprvé v naší historii jsme konferenci uspořádali  v hybridní formě, tedy s možností fyzické účasti v sále anebo s účastí on-line z pohodlí Vašeho domova! 

 

Z celé konference jsme pořídili záznam, který můžete mít za pár kliků ve svém e-mailu > více jak 8 hodin evidence-based informací o výživě.

4

ročník konference

8

hodin / evidence-based informací

12

řečníků

blank
blank