záznam / Vegetariánství a veganství u dětí

Záznam on-line webináře /
Vegetariánství a veganství u dětí

Vegetariáni a vegani se setkávají s nepochopením, když chtějí ke stejnému stylu stravování vést i své děti. Nevegetariánští rodiče silně znejistí, když jejich dítě odmítá jíst maso či jiné živočišné produkty. Řada pediatrů a odborníků na výživu se staví k alternativnímu stravování rozpačitě až negativně.

 

Veganství a vegetariánství u dětí ze společnosti nezmizí jen proto, že je bude (odborná) veřejnost rodičům zakazovat. Řada dětí je navíc pod vlivem okolností, např. alergií typu ABKM a dalších, donucena stát se vegetariány nechtěně. V zájmu všech je podívat se na problematiku tak, aby bylo takové stravování pro dítě bezpečné a umožnilo mu zdravě růst a prospívat.

 

V rámci webináře se podíváme na možná rizika těchto alternativních stylů stravování a jak je v jídelníčku dětí řešit. Projdeme jednotlivé věkové skupiny a jejich specifika.

 

Cílem kurzu není propagace vegetariánství ani veganství. Kontroverzní téma probereme co nejvíce objektivně a jako vždy na základě faktů a medicíny postavené na důkazech, s uvedením zdrojů.

 

/ Obsah webináře najdete níže.

📆 INFORMACE

 

KDY: za pár kliků máte záznam v e-mailu

KDE: on-line u Vás doma

CENA: 1200 Kč s DPH*

Chci záznam

Tento termín je vyprodaný, můžete se registrovat níže jako náhradník.
Pokud se uvolní místo, budeme Vás ihned kontaktovat.

*Aktuálně zbývají poslední 4 volná místa. Pokud máte zájem se zúčastnit doporučujeme provést registraci co nejdříve.

Každý účastník obdrží

 

✅  potvrzení o absolvování webináře

 

Trvalý přístup do privátní stránky se shrnutím, kde najdete:

 

✅  záznam webináře po neomezenou dobu
*Nemusíte se tedy účastnit vyloženě livestreamu v době konání→ ihned po konání webináře obdržíte záznam, který si můžete bez omezení přehrávat po neomezenou dobu.

 

✅  hlavní výstupy z webináře v .PDF

 

✅  Slevu 20 % na všechny naše akce a produkty

Registrujte si své místo včas →
Webinář má omezenou kapacitu (právě zbývají poslední místa), aby byl dostatečný prostor
na všechny Vaše dotazy (účastníci ze záznamu mohou pokládat dotazy e-mailem přímo lektorovi).

Osnova webináře

 

▬ Rozdělení alternativních způsobů stravování


▬ Nutriční rizika vegetariánství a veganství


▬ Kritická období u alternativně se stravujících dětí


▬ Kojení a alternativní stravování


▬ Zdroje živin, jejich výhody a nevýhody


▬ Antinutriční látky


▬ Suplementace


▬ Stravování ve školkách, školách a zdravotnických zařízeních


▬ Ukázky z jídelníčků

Těším se na Vás na webináři

Mgr. Bc. Lucie Guilleminot

 

 

 

 

V 5 letech jsem chtěla být doktorkou, ve 20 diplomatkou a ve 35 jsem začala studovat obor nutriční terapie. Ke studiu nutriční terapie mě přivedla vlastní zkušenost s těhotenskou cukrovkou a velký informační chaos při zjišťování informací o výživě pro moje tehdy jedno, nyní už dvě děti. Nespokojila jsem se s krátkým výživovým kurzem a vrhla jsem se na studium na Lékařské fakultě Ostravské univerzity. Studium jsem úspěšně dokončila i s malými dětmi a zodpovědně tak mohu říct, že témata výživy těhotných a kojících matek a malých dětí mám vedle teorie testována i na sobě a nejbližším okolí. Svůj záběr jsem díky těhotenské cukrovce rozšířila i na ostatní typy diabetu (především DM2 a prediabetes) a aktivně pracuji na všech těchto tématech i v rámci sociálních sítích. Za základ zdraví považuji prevenci a proto se také věnuji výživě dětí, i těch nenarozených, protože vědomou práci s jejich stravou považuji za nejlepší investici do jejich budoucnosti.blank

Rádi Vás přivítáme v našich
nutričních poradnách.

Moderní individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů od vysokoškolsky vzdělaných profesionálů ve výživě. Bez extrémů a „zázračných” produktů k dlouhodobě udržitelným výsledkům!

Najdete nás:
Praha | Brno | Online

blank