záznam / Pravda o poruchách příjmu potravy / on-line seminář

záznam / on-line seminář
Pravda o poruchách
příjmu potravy

Webinář je určený pro každého, kdo se se svými klienty soustředí na pohyb a výživu, pro ty, kteří mají ve svém okolí člověka trpícího některou z těchto poruch, ale také pro všechny, kteří sami mohou mít obavu o své zdraví. Webinář v délce 3 hodin zahrnuje i prostor pro vaše dotazy.

→ Kde končí zdravý životní styl a začíná nemoc?

→ Jak poznat, že můj blízký nebo klient trpí některou z těchto poruch?

→ Jak mu můžu pomoci a jak s ním mám komunikovat?

V průběhu semináře probereme jednotlivé PPP, jejich rozdělení a podrobnou charakteristiku každé z nich z pohledu nutričního terapeuta. Složité a nudné teorie se ale bát nemusíte!

Vše si názorně probereme na konkrétních příkladech kazuistik reálných klientů, a to včetně úprav jídelníčku a vývoje klienta po nutriční stránce. Podíváme se na to, jaké typické situace v jídelníčcích klientů nastávají, jak s nimi pracovat a jaký mohou mít vliv na fyzickou i psychickou proměnu klienta. Ukážeme si vhodné metody práce s motivací, to, jak ji podpořit, ale také čeho se raději vyvarovat. Cílem webináře je srozumitelnou formou podat nejdůležitější informace související s PPP včetně praktických příkladů a postupů a v neposlední řadě také vyvrácení nejčastějších mýtů, které bývají s těmito nemocemi často spojené.

📆 INFORMACE

 

KDY:  třeba hned teď / záznam můžete mít za pár kliků ve Vašem e-mailu

KDE: ON-LINE u Vás doma

CENA: 1000 Kč s DPH

Chci záznam

*Zbývají poslední 3 místa. Začínáme dnes od 14:00 hod!

Dárkový poukaz

Lektorka

Mgr. Růžena Manišová

  • Absolventka oboru nutriční specialista na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity.
  • Její zkušenost s prací s poruchami příjmu potravy začala v době, kdy pracovala jako nutriční terapeutka v centru Anabell.
  • V současné době pracuje jako nutriční terapeutka ve Státním zdravotním ústavu a současně provozuje nutriční poradnu v centru Brna, kde spolupracuje především se ženami, kterým pomáhá na cestě ke zdravému vztahu k jídlu, pohybu i vlastnímu tělu. Současně externě spolupracuje s centrem Anabell na různých projektech.


Livestream webináře
VÝŽIVA DĚTÍ & MATKY

Téma výživy dětí vnímáme jako extrémně důležité, protože právě výživa v prvních dnech a měsících našeho života může velmi významně ovlivnit i náš dospělý život, případně i riziko některých onemocnění. Z tohoto důvodu jsme oslovili zkušenou nutriční terapeutku Mgr. Bc. Lucii Guilleminot, která webináře povede.

 

 

Každý účastník obdrží kromě potvrzení o absolvování také doživotní přístup k záznamu webináře a shrnutí v .PDF.

Nedávno proběhl již 4. ročník
Mezinárodní konference Moderní Výživy!

Objektivní a vědecky podložené informace od odborníků prezentované srozumitelnou formou pro laickou i odbornou veřejnost. Poprvé v naší historii jsme konferenci uspořádali  v hybridní formě, tedy s možností fyzické účasti v sále anebo s účastí on-line z pohodlí Vašeho domova! 

 

Z celé konference jsme pořídili záznam, který můžete mít za pár kliků ve svém e-mailu > více jak 8 hodin evidence-based informací o výživě.

4

ročník konference

8

hodin / evidence-based informací

12

řečníků

blank
blank