záznam / Pravda o poruchách příjmu potravy / on-line seminář

záznam / on-line seminář
Pravda o poruchách
příjmu potravy

Webinář je určený pro každého, kdo se se svými klienty soustředí na pohyb a výživu, pro ty, kteří mají ve svém okolí člověka trpícího některou z těchto poruch, ale také pro všechny, kteří sami mohou mít obavu o své zdraví. Webinář v délce 3 hodin zahrnuje i prostor pro vaše dotazy.

→ Kde končí zdravý životní styl a začíná nemoc?

→ Jak poznat, že můj blízký nebo klient trpí některou z těchto poruch?

→ Jak mu můžu pomoci a jak s ním mám komunikovat?

V průběhu semináře probereme jednotlivé PPP, jejich rozdělení a podrobnou charakteristiku každé z nich z pohledu nutričního terapeuta. Složité a nudné teorie se ale bát nemusíte!

Vše si názorně probereme na konkrétních příkladech kazuistik reálných klientů, a to včetně úprav jídelníčku a vývoje klienta po nutriční stránce. Podíváme se na to, jaké typické situace v jídelníčcích klientů nastávají, jak s nimi pracovat a jaký mohou mít vliv na fyzickou i psychickou proměnu klienta. Ukážeme si vhodné metody práce s motivací, to, jak ji podpořit, ale také čeho se raději vyvarovat. Cílem webináře je srozumitelnou formou podat nejdůležitější informace související s PPP včetně praktických příkladů a postupů a v neposlední řadě také vyvrácení nejčastějších mýtů, které bývají s těmito nemocemi často spojené.

📆 INFORMACE

 

KDY:  třeba hned teď / záznam můžete mít za pár kliků ve Vašem e-mailu

KDE: ON-LINE u Vás doma

CENA: 1200 Kč s DPH

Chci záznam

*Zbývají poslední 3 místa. Začínáme dnes od 14:00 hod!

Dárkový poukaz

Lektorka

Mgr. Růžena Manišová

  • Absolventka oboru nutriční specialista na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity.
  • Její zkušenost s prací s poruchami příjmu potravy začala v době, kdy pracovala jako nutriční terapeutka v centru Anabell.
  • V současné době pracuje jako nutriční terapeutka ve Státním zdravotním ústavu a současně provozuje nutriční poradnu v centru Brna, kde spolupracuje především se ženami, kterým pomáhá na cestě ke zdravému vztahu k jídlu, pohybu i vlastnímu tělu. Současně externě spolupracuje s centrem Anabell na různých projektech.


blank

Rádi Vás přivítáme v našich
nutričních poradnách.

Moderní individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů od vysokoškolsky vzdělaných profesionálů ve výživě. Bez extrémů a „zázračných” produktů k dlouhodobě udržitelným výsledkům!

Najdete nás:
Praha | Brno | Online

blank