31. 5. / Výživa dětí od 3 let / on-line webinář

31. 5. / on-line webinář /
Výživa dětí od 3 let

V tomto webináři se budeme zabývat výživou předškoláků a školáků. Do výživy dítěte v tomto období vstupuje řada externích vlivů – dítě se osamostatňuje, tráví více času mimo rodinu, více na něj působí vrstevníci i jiní dospělí než rodiče. Každé další období přináší jiné výzvy a rostou také rozdíly mezi dětmi.

S ohledem na aktuální vývoj se nelze vyhnout tématu dětské obezity. Klíčová je v tomto ohledu prevence a včasná léčba. Řada dětí se dostává k odborné pomoci později a úspěšnost léčby se s věkem snižuje. Změnou musí většinou projít nejen dítě, ale celá rodina. Na opačném pólu stojí strašák poruch příjmu potravy.

 

Kurz je vhodný i pro rodiče mladších dětí, aby se předem mohli připravit a uvědomit si, na co si dát pozor.

„U rodičů má velkou pozornost zavádění příkrmů a celkově první roky života dítěte. Výchova ke zdravému životnímu stylu však tímto nekončí. Nůžky mezi dětmi se rozvírají, procento obézních dětí roste a zároveň okolí a sociální sítě ovlivňují jejich sebevnímání.

 

Cílem webináře je dát rodičům a ostatním pečujícím osobám informace, na kterých mohou stavět pozitivní nutriční vývoj dítěte.“

 

Webinářem Vás provede zkušená nutriční terapeutka a dvojnásobná maminka Mgr. Bc. Lucie Guilleminot, která se výživě dětí profesně dlouhodobě věnuje a vede další webináře o výžívě dětí & výživě matky.

 

/ Obsah webináře najdete níže.

📆 INFORMACE

 

KDY: pátek 31. 5. / od 17:00 do 19:00 hod
*Registrovaní obdrží záznam s celoživotním přístupem – není tedy vyloženě nutné se účastnit livestreamu v době konání webináře.

KDE: on-line u Vás doma

CENA: 1200 Kč s DPH*

Registrace

*Webinář právě probíhá, do konce dnešního dne můžete získat jeho záznam. Poté vypíšeme nový termín.

Každý účastník obdrží

 

✅  potvrzení o absolvování webináře

 

Trvalý přístup do privátní stránky se shrnutím, kde najdete:

 

✅  doživotní záznam webináře
*Nemusíte se tedy účastnit vyloženě livestreamu v době konání→ ihned po konání webináře obdržíte záznam, který si můžete bez omezení přehrávat po neomezenou dobu.

 

✅  hlavní výstupy z webináře v .PDF

 

✅  Slevu 20 % na všechny naše akce a produkty

Registrujte si své místo včas →
Webinář má omezenou kapacitu (právě zbývají poslední místa), aby byl dostatečný prostor
na všechny Vaše dotazy (účastníci ze záznamu mohou pokládat dotazy e-mailem přímo lektorovi).

Osnova webináře

 

▬ Nutriční potřeby dětí v různém věku.

 

▬ Výzvy jednotlivých období a jak je řešit.

 

▬ Úrovně pohybové aktivity.

 

▬ Prevence obezity a její léčba.

 

▬ Vhodné a méně vhodné potraviny a jejich alternativy.

 

▬ Jak poznat a řešit poruchy příjmu potravy.

 

▬ Stravování ve školkách a školách.

 

▬ Potřeby suplementace.

 

▬ Prostor pro dotazy.

Těším se na Vás na webináři

Mgr. Bc. Lucie Guilleminot

 

 

 

 

Vystudovala obor nutriční terapeut na Lékařské fakultě Ostravské univerzity. Specializuje se na výživu dětí a celých rodin včetně prevence, dále také alternativní způsoby stravování a diabetes. Pracuje jako nutriční terapeutka a lektorka nutričních kurzů a webinářů pro odborníky i laickou veřejnost. Aktivně se účastní konferencí o výživě.

 

„U rodičů má velkou pozornost zavádění příkrmů a celkově první roky života dítěte. Výchova ke zdravému životnímu stylu však tímto nekončí. Nůžky mezi dětmi se rozvírají, procento obézních dětí roste a zároveň okolí a sociální sítě ovlivňují jejich sebevnímání. Cílem webináře je dát rodičům a ostatním pečujícím osobám informace, na kterých mohou stavět pozitivní nutriční vývoj dítěte.“

*Webinář právě probíhá, do konce dnešního dne můžete získat jeho záznam. Poté vypíšeme nový termín.

Registrace


blank

Rádi Vás přivítáme v našich
nutričních poradnách.

Moderní individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů od vysokoškolsky vzdělaných profesionálů ve výživě. Bez extrémů a „zázračných” produktů k dlouhodobě udržitelným výsledkům!

Najdete nás:
Praha | Brno | Online

blank