Zveme Vás na dva tematicky na sebe navazující webináře.

 

Těhotenství klade nároky na tělo ženy nejen kvůli potřebám rostoucího miminka, ale také pro ni samotnou. Maminky přirozeně chtějí to nejlepší pro své dítě. Připravili jsme pro vás ve spolupráci se zkušenou nutriční terapeutku Mgr. Bc. Lucii Guilleminot tyto dva webináře na témata Výživa v těhotenství  & Výživa matky při kojení.

Které živiny stačí přijímat stravou a které je vhodné suplementovat doplňky? Jak se vhodně stravou připravit na těhotenství již před otěhotnění a jaké nároky kladou na stravování jednotlivé trimestry? Jak řešit v těhotenství tolik časté nevolnosti či nechutenství? Které potraviny a proč jsou v těhotenství nevhodné a které mýty často matou těhotné?

 

více o webináři + vstupenka 1200 Kč

Kojení je nejpřirozenější strava pro novorozence a kojence. Strava matky při kojení hraje důležitou roli nejen pro kvalitu a množství mateřského mléka, ale také pro zdraví matky samotné. Svou stravu maminky také často řeší v souvislosti s kojeneckými kolikami a dalšími zdravotními potížemi dítěte pomocí tzv. eliminačních diet. Mezi kojícími matkami jsou i vegetariánky a veganky, jejichž strava má svá specifika v naplňování potřeb při kojení, nebo také ženy stravující se nízkosacharidově – na co je třeba si dát pozor?

 

více o webináři + vstupenka 1200 Kč

Každý účastník obdrží:

 

✅  záznam pro zpětné zhlédnutí po neomezenou dobu

– nemusíte se tedy vyloženě účastnit on-line / po konání zpracujeme záznam a ihned jej posíláme účastníkům.

✅  hlavní výstupy z webináře v .PDF

✅  potvrzení o účasti

✅  možnost pokládat dotazy v livestreamu a také zpětně k záznamu

Pořiďte si vstupenku na webináře
za zvýhodněnou cenu.

 

Aktuálně zbývají 2 poslední místa!

 

2.400 Kč
1 800 Kč

Koupit zvýhodněné webináře

Tento termín je vyprodaný, můžete se registrovat níže jako náhradník.
Pokud se uvolní místo, budeme Vás ihned kontaktovat.

Dárkový poukaz

Rádi Vás přivítáme v našich
nutričních poradnách.

Moderní individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů od vysokoškolsky vzdělaných profesionálů ve výživě. Bez extrémů a „zázračných” produktů k dlouhodobě udržitelným výsledkům!

Najdete nás:
Praha | Brno | Online