Nutriční problémy v Africe

Zajímavá vás jaké mají nutriční problémy v africe a jak vypadá podvýživa? Proč mají vlastně děti v africe velká bříška?

 

“Zdravím Vás z Ugandy!

Rád bych Vám tímto videem přiblížil místní situaci z hlediska zde všudypřítomné malnutrice (podvýživy), na kterou každý rok celosvětově zemře přibližně 400 000 dětí do 5 let. Zatímco my máme v České republice problém s obezitou, nadváhou a přejídaním, na druhé straně světa děti trpí, protože nemají co jíst a udává se, že přibližně 11 % světové populace je postiženo podvýživou.

 

❗️Podvyživené děti jsou velmi náchylné k infekcím jako jsou průjmová onemocnění, respirační onemocnění a malárie, na které často i umírají. Ve zdejší nemocnici Whisper’s magical children’s hospital se o takové děti starají a každý den je zachraňují před těmito infekcemi a dalšími komplikacemi.

 

►►► Pokud by Vás zajímalo dění z ugandské nemocnice či byste chtěli její fungování a špičkovou práci podpořit, sledujte web Whispercz & jejich facebook.

 

Každá pomoc má opravdu smysl!

Doufám, že se video bude líbit a že Vám přiblíží problémy, se kterými se u nás již téměř nesetkáme!”

 blank

Rádi Vás přivítáme v našich
nutričních poradnách.

Moderní individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů od vysokoškolsky vzdělaných profesionálů ve výživě. Bez extrémů a „zázračných” produktů k dlouhodobě udržitelným výsledkům!

Najdete nás:
Praha | Brno | Online

blank
blank