Nutriční problémy v Africe

Zajímavá vás jaké mají nutriční problémy v africe a jak vypadá podvýživa? Proč mají vlastně děti v africe velká bříška?

 

“Zdravím Vás z Ugandy!

Rád bych Vám tímto videem přiblížil místní situaci z hlediska zde všudypřítomné malnutrice (podvýživy), na kterou každý rok celosvětově zemře přibližně 400 000 dětí do 5 let. Zatímco my máme v České republice problém s obezitou, nadváhou a přejídaním, na druhé straně světa děti trpí, protože nemají co jíst a udává se, že přibližně 11 % světové populace je postiženo podvýživou.

 

❗️Podvyživené děti jsou velmi náchylné k infekcím jako jsou průjmová onemocnění, respirační onemocnění a malárie, na které často i umírají. Ve zdejší nemocnici Whisper’s magical children’s hospital se o takové děti starají a každý den je zachraňují před těmito infekcemi a dalšími komplikacemi.

 

►►► Pokud by Vás zajímalo dění z ugandské nemocnice či byste chtěli její fungování a špičkovou práci podpořit, sledujte web Whispercz & jejich facebook.

 

Každá pomoc má opravdu smysl!

Doufám, že se video bude líbit a že Vám přiblíží problémy, se kterými se u nás již téměř nesetkáme!”

 Nedávno proběhl již 3. ročník
Mezinárodní konference Moderní Výživy!

Pořiďte si přístup ke kompletnímu záznamu konference (po neomezenou dobu).
Čeká Vás bohatý program v podání 8 řečníků ze 4 zemí.

blank

Hlavním cílem konference je přinést vědecky podložené informace o výživě od odborníků srozumitelnou formou pro širokou veřejnost. Na konferenci se za jeden den dozvíte evidence-based informace z různých oblastí výživy od špičkových odborníků z ČR, ze Slovenska, Irska i USA, které najednou nikde jinde neuslyšíte!