Jak nakupovat a vybírat potraviny - praktický seminář

14. 9. Brno / Jak nakupovat a vybírat potraviny – praktický seminář

Jak nakupovat a vybírat potraviny
– praktický seminář

📆 INFORMACE

 

KDY: sobota 14. 9. od 14 hod do 17:30 hod

KDE: Komenského nám. 2, Brno, Zasedací místnost č. S117 [zobrazit na mapě]

CENA: 800 Kč

> FB událost

 

UPOZORNĚNÍ: Praktický seminář má velmi omezenou kapacitu, proto si své místo prosím rezervujte co nejdříve!

Máme pro Vás velké překvapení! Den před naším celodenním kurzem Moderní výživy proběhne v Brně v sobotu 14. 9. náš vůbec první praktický seminář, který bude zaměřený na správný nákup a výběr potravin a to především v kontextu hubnutí a redukce hmotnosti. Seminář povede naše nová kolegyně Bc. Sandra Schmidová, která je absolventkou Lékařské fakulty MU v oboru Výživa člověka a v Brně vede již 11 let úspěšnou výživovou poradnu.

 

Při pohledu na složení a tabulku nutričních hodnot bychom měli hned vědět, na jaké informace se dívat, abychom rozeznali potraviny, které jsou v našem jídelníčku vhodnější a které méně vhodné. Nejen kvůli hubnutí, ale i z perspektivy zdraví. Seminář nedělí potraviny na zdravé/nezdravé, ale naučí Vás se orientovat v tom, jak si vybírat lépe a kdy nás výrobci jen „tahají za nos“ a potravina, která vypadá na první pohled jako „zdravá“, je ve skutečnosti pouze marketing.

 

Na semináři si vysvětlíme a názorně ukážeme, na co se zaměřit při čtení obalů potravin a jaké varianty v jednotlivých skupinách potravin (např. pečivo, mléčné výrobky apod.) jsou skutečně vhodnější a které méně vhodné z perspektivy hubnutí, zdraví i chuti. Důležité je totiž i to, aby nám vybírané potraviny neustále chutnaly, protože to je nedílnou součástí úspěchu a dlouhodobých výsledků. Výrobci neustále přicházejí s novými potravinami a je důležité se v nich orientovat, zkoušet je a ochutnávat, abyste si zpestřili svůj jídelníček.

 

Seminář je určený pro všechny, kteří chtějí správně naplnit ledničku a chutně se projíst ke štíhlosti 🙂Buďte první komu dáme přednostně vědět o nových článcích.
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru ↓

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.