Videorozhovory pro Fitness007

V květnu 2019 jsme přijali pozvání ze stránky Fitness007 natočit společný videorozhovor na několik populárních témat z oblasti nejen sportovní výživy, které jsme moc rádi přijali. Týden před tím se totiž hned 4 lidé z této stránky zúčastnili našeho celodenního kurzu Moderní výživy v Praze a tak jsme měli velkou radost, že chtějí naše myšlenky rozšířit i mezi další čtenáře a diváky, které zajímají vědecky podložená fakta o výživě.

 

Rozhovor s námi za stránku Fitness007 dělal úspěšný kulturista a trenér Jiří Vacek.

 

 

1. NEJVĚTŠÍ MÝTY

 

V prvním videu najdete povídání o informačním chaosu ve výživě, jak pracovat s vědeckými studiemi, potřebu individualizace jídelníčku pro různě pokročilé sportovce a pak velký blok o konzumaci lepku u zdravých lidí.

 

 

 

2. LOW carb a ketodieta

 

Druhé video se zabývá tématem ketogenních a nízkosacharidových diet v oblastech hubnutí, klinické výživy a podpory sportovního výkonu, jejich udržitelností, vlivem influencerů a dalšími extrémy ve výživě.

 

 

 

3. DETOX

 

A konečně ve třetím videu rozebíráme podrobně kontroverzní téma detoxů a půstů, které jsou v současné době populární pro očistu lidského organismu.

 Nedávno proběhl již 3. ročník
Mezinárodní konference Moderní Výživy!

Pořiďte si přístup ke kompletnímu záznamu konference (po neomezenou dobu).
Čeká Vás bohatý program v podání 8 řečníků ze 4 zemí.

blank

Hlavním cílem konference je přinést vědecky podložené informace o výživě od odborníků srozumitelnou formou pro širokou veřejnost. Na konferenci se za jeden den dozvíte evidence-based informace z různých oblastí výživy od špičkových odborníků z ČR, ze Slovenska, Irska i USA, které najednou nikde jinde neuslyšíte!