Videorozhovory pro Fitness007

V květnu 2019 jsme přijali pozvání ze stránky Fitness007 natočit společný videorozhovor na několik populárních témat z oblasti nejen sportovní výživy, které jsme moc rádi přijali. Týden před tím se totiž hned 4 lidé z této stránky zúčastnili našeho celodenního kurzu Moderní výživy v Praze a tak jsme měli velkou radost, že chtějí naše myšlenky rozšířit i mezi další čtenáře a diváky, které zajímají vědecky podložená fakta o výživě.

 

Rozhovor s námi za stránku Fitness007 dělal úspěšný kulturista a trenér Jiří Vacek.

 

 

1. NEJVĚTŠÍ MÝTY

 

V prvním videu najdete povídání o informačním chaosu ve výživě, jak pracovat s vědeckými studiemi, potřebu individualizace jídelníčku pro různě pokročilé sportovce a pak velký blok o konzumaci lepku u zdravých lidí.

 

 

 

2. LOW carb a ketodieta

 

Druhé video se zabývá tématem ketogenních a nízkosacharidových diet v oblastech hubnutí, klinické výživy a podpory sportovního výkonu, jejich udržitelností, vlivem influencerů a dalšími extrémy ve výživě.

 

 

 

3. DETOX

 

A konečně ve třetím videu rozebíráme podrobně kontroverzní téma detoxů a půstů, které jsou v současné době populární pro očistu lidského organismu.

 blank

Nedávno proběhl již 4. ročník
Mezinárodní konference Moderní Výživy!

Objektivní a vědecky podložené informace od odborníků prezentované srozumitelnou formou pro laickou i odbornou veřejnost. Poprvé v naší historii jsme konferenci uspořádali  v hybridní formě, tedy s možností fyzické účasti v sále anebo s účastí on-line z pohodlí Vašeho domova! 

 

Z celé konference jsme pořídili záznam, který můžete mít za pár kliků ve svém e-mailu > více jak 8 hodin evidence-based informací o výživě.

4

ročník konference

8

hodin / evidence-based informací

12

řečníků

blank
blank