Videorozhovory pro Fitness007

V květnu 2019 jsme přijali pozvání ze stránky Fitness007 natočit společný videorozhovor na několik populárních témat z oblasti nejen sportovní výživy, které jsme moc rádi přijali. Týden před tím se totiž hned 4 lidé z této stránky zúčastnili našeho celodenního kurzu Moderní výživy v Praze a tak jsme měli velkou radost, že chtějí naše myšlenky rozšířit i mezi další čtenáře a diváky, které zajímají vědecky podložená fakta o výživě.

 

Rozhovor s námi za stránku Fitness007 dělal úspěšný kulturista a trenér Jiří Vacek.

 

 

1. NEJVĚTŠÍ MÝTY

 

V prvním videu najdete povídání o informačním chaosu ve výživě, jak pracovat s vědeckými studiemi, potřebu individualizace jídelníčku pro různě pokročilé sportovce a pak velký blok o konzumaci lepku u zdravých lidí.

 

 

 

2. LOW carb a ketodieta

 

Druhé video se zabývá tématem ketogenních a nízkosacharidových diet v oblastech hubnutí, klinické výživy a podpory sportovního výkonu, jejich udržitelností, vlivem influencerů a dalšími extrémy ve výživě.

 

 

 

3. DETOX

 

A konečně ve třetím videu rozebíráme podrobně kontroverzní téma detoxů a půstů, které jsou v současné době populární pro očistu lidského organismu.

 blank

Rádi Vás přivítáme v našich
nutričních poradnách.

Moderní individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů od vysokoškolsky vzdělaných profesionálů ve výživě. Bez extrémů a „zázračných” produktů k dlouhodobě udržitelným výsledkům!

Najdete nás:
Praha | Brno | Online

blank