Brno / Celodenní kurz Dosáhni naturálního MAXIMA!

Celodenní kurz
Dosáhni naturálního MAXIMA!
v Brně

Kurz Institutu Moderní Výživy o tom, jak dosáhnout naturálního maxima svalového rozvoje! Vědecky podložené postupy o metodice a periodizaci silového tréninku, efektivní suplementaci a výživě pro maximalizaci svalové hypertrofie přirozenou (naturální) cestou!

Vzhledem k celospolečenské závažnosti zneužívání dopingových látek začátečníky a mladistvými jsme se rozhodli dát 50% slevu na tento kurz všem účastníkům do 21 let včetně*

→ užijte kód: SLEVADO21 (nutno na místě prokázat věk)

 

V posledních 5 letech se ve světě fitness a silových sportů dramaticky změnila situace, kdy se dopingové látky díky internetu a sociálním sítím dostaly z vrcholové úrovně mezi naprosté začátečníky a mládež, kteří nemají žádné ponětí o správné metodice silového tréninku, výživě či suplementaci, ale po pár týdnech či měsících tréninku ve fitness centru se zajímají o dopingové látky.

Jako zakladatelé Institutu Moderní Výživy, kteří se ve svém soukromí věnujeme více než 15 let silovému tréninku, bychom rádi přispěli ke změně této situace prostřednictvím informací a znalostí, které vedou k dosažení naturálního maxima svalového rozvoje přirozenou cestou.

 

Kurz obsahuje všechny nejnovější vědecké poznatky o tréninkové metodice, výživě i suplementaci, vedoucí k maximálnímu růstu svalů (maximalizaci svalové hypertrofie).

 

Cílem tohoto kurzu je ukázat začátečníkům, ale i pokročilým sportovcům, že se dá optimálního svalového rozvoje dosáhnout i bez použití zakázaných látek a jiných zkratek. Tato cesta je navíc také dlouhodobě udržitelná a bez negativních zdravotních důsledků.

 

> FB událost

 

Každý účastník kurzu obdrží IMV certifikát a také dárek od společnosti Extrifit.

📆 INFORMACE

 

KDY: aktuálně není stanoven termín
od 10:00 do 18:00 hod

 

KDE: Univerzitní kampus Bohunice, Kamenice 5, 625 00 Brno, Seminární místnost B11/211 [zobrazit na mapě]

 

CENA: 2.400 Kč s DPH

 

Účastníci do 21 let* včetně
mají slevu 50%
na tento kurz.

 

→ použijte kupón: SLEVADO21

*Poprosíme na místě, ráno při registraci prokázat svůj věk (OP, ŘP apod.)

(!) Zbývají poslední volná místa (!)

Vstupné můžete uhradit také na místě v hotovosti.

Hodnocení DNM kurzu

Aktuálně není stanoven termín tohoto kurzu v Brně.

Pokud máte o kurz zájem a chcete být informování o vypsání přesného termínu a zároveň si tak vytvořit nezávaznou rezervaci:


Stačí níže uvést svůj e-mail.
A budeme Vás přednostně informovat o vypsání termínu konání.

Stejným způsobem jako bojujeme evidence-based informacemi proti mýtům a nesmyslům v oblasti výživy, nyní přinášíme ověřené informace o všech legálních způsobech stimulace svalové proteosyntézy. Tak, aby měl každý všechny informace a znalosti potřebné k tomu, aby dosáhl svého naturálního maxima!

 

Osnovu kurzu si můžete projít níže ▼

👥 Pro koho je kurz určený?

 

Kurz je určený pro všechny, kteří usilují o nárůst svalové hmoty a síly a chtějí se dozvědět vědecky podložené informace o tréninkové metodice, suplementaci a výživě, které vedou k maximalizaci svalové hypertrofie. Podobně jako kurz Moderní výživy je i tento kurz koncipovaný tak, aby byl srozumitelný pro úplné začátečníky a rekreační sportovce, ale zároveň přinesl maximum nových informací i pro výkonnostní sportovce, závodníky a profesionály v oboru (osobní trenéři) i pro účastníky našich dosavadních akcí.

 

Účast na kurzu předpokládá elementární znalosti o fitness a silovém tréninku. Pokud zatím neznáte rozdíl mezi bench pressem a french pressem a pojmy jako glykogen a kreatin slyšíte poprvé, doporučujeme si nejprve přečíst naše knihy Moderní výživa ve fitness a silových sportech a Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z.

Kurz se uskuteční v prostorách Univerzitního kampusu Bohunice Masarykovy univerzity v Brně na adrese Kamenice 5, 625 00 Brno. Ke vstupu do budovy prosím použijte hlavní vstup ze směru od OC Campus Square.

 

Celá akce začne v 10:00 hodin, přičemž naše místnost B11/211 bude otevřena již od 9:45. S orientací v koridoru Vám na místě osobně pomůžeme.

 

Doprava:

 

Na místě pro Vás bude v průběhu celého dne připravené čerstvé ovoce a voda. Pauza na oběd bude přibližně v čase 12:15–13:30. Dopoledne se můžeme při první přestávce domluvit a vyrazit do některé z restaurací na oběd i společně.

V souvislosti s epidemiologickou situací ohledně COVID-19 bychom Vás rádi požádali o ohleduplnost a pokud máte jakékoliv příznaky respiračních onemocnění, na kurz prosím nejezděte. Vaši vstupenku Vám v takovém případě rádi přesuneme na jakýkoliv následující termín, který Vám bude vyhovovat. Tento kurz pořádáme (kromě léta) každý měsíc alespoň jednou.

 

Rádi bychom Vás také upozornili, že v souvislosti s vyhlášenými bezpečnostními opatřeními je povinné ve společných prostorách MU nosit roušku. Dle vyjádření ministra školství se tato povinnost týká chodeb a prostor fakulty s výjimkou samotných učeben, kde je nošení roušky dobrovolné. Na akci jsme zajistili posluchárnu s větší kapacitou než obvykle, takže nebude problém zajistit větší rozestupy mezi všemi účastníky. Pokud byste náhodou roušku zapomněli, budeme mít pro Vás roušku připravenou. Děkujeme za pochopení.

Každý účástník kurzu obdrží také IMV certifikát.

 

Budete si také moci zakoupit populární knihu Moderní Výživa.

Lektoři

Ing. Bc. Lukáš Roubík

 

Lukáš Roubík – Institut Moderní Výživy

 

– 2x mistr ČR, 3x mistr Čech a vicemistr Slovenska v kulturistice
– člen Výkonného výboru Svazu kulturistiky a fitness ČR (2010-2018)
– předseda Trenérsko-metodické komise a mládeže SKFČR (2010-2018)
– autor knihy Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z
– hlavní autor knihy Moderní výživa ve fitness a silových sportech
– spoluzakladatel Institutu Moderní Výživy
– absolvent Lékařské fakulty MU v oboru Výživa člověka
– absolvent Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze

Bc. Miloslav Šindelář

 

Miloslav Šindelář – Institut Moderní Výživy

 

– odborník na suplementaci a sportovní výživu
– student 1. lékařské fakulty UK v oboru Nutriční terapeut
– spoluautor knihy Moderní výživa ve fitness a silových sportech
– spoluzakladatel Institutu Moderní Výživy
– lektor trenérské školy Ronnie
– strongman (2x 2. místo v amatérské kategorii na závodech)

Celodenní certifikovaný kurz je rozdělen do 4 bloků:

► o kritickém hodnocení informací a dopingu

► o tréninkové metodice

► o výživě

► o suplementaci

 

Osnova kurzu

 

  • Informační chaos ve fitness a silovém tréninku
  • Kritické myšlení a hodnocení informací, informační zdroje
  • Objektivní pohled na problematiku dopingu
  • Spouštěče svalové hypertrofie
  • Základní pojmy charakterizující silový trénink
  • Tréninkové postupy pro maximální svalovou hypertrofii
  • Principy a nástroje progresivního přetížení
  • Periodizace silového tréninku
  • Výživa pro maximální stimulaci svalové proteosyntézy
  • Efektivní suplementace pro silové sportovce


Nadcházející akce!

Aktuálně jsou vypsané tyto termíny webinářů a kurzů, které mají omezenou kapacitu, aby byl dostatečný prostor na všechny Vaše dotazy. Každý účastník obdrží kromě potvrzení o absolvování také doživotní přístup k záznamu webináře a shrnutí v .PDF.