11. 5. / Vědecky podložené přístupy k regeneraci ve sportu / certifikovaný on-line webinář

11. 5. /  webinář
Vědecky podložené přístupy k regeneraci ve sportu

Po velmi dlouhé době lockdownu a bezpečnostních opatření je zpátky náš nejpopulárnější kurz Moderní výživy ve fyzické podobě! Moc se na Vás všechny těšíme a neváhejte s registrací, protože počet účastníků je omezen!

 

Věděli jste, že k nejvýznamnějšímu nárůstu sportovní výkonnosti nedochází přímo na tréninku, ale až po jeho dokončení, kdy se v organismu spouští velké množství adaptačních a regeneračních procesů? Mnoho sportovců na kondiční i vrcholové úrovni chybuje v tom, že se přehnaně soustředí na efektivní a často velmi intenzivní trénink, na druhé straně ale zapomíná i na obrovský význam regenerace po sportovní aktivitě a tak zbytečně přichází o růst výkonnosti.

 

 

Zbavte se tedy pochybností a naučte se efektivně regenerovat na základě vědecky podložených informací, jako to dělají profesionální sportovci!  / viz osnova webináře níže

Právě nutriční postupy, které napomáhají efektivnější regeneraci a adaptaci na tréninkovou zátěž, budou jedním z hlavních témat tohoto webináře. Dozvíte se kdy a kolik bílkovin, sacharidů či tekutin konzumovat po zátěži nebo jaké suplementy mohou snížit míru svalové bolesti či redukovat zánětlivé procesy v organismu, abyste mohli trénovat častěji. Dalšími hlavními tématy budou nutriční podpora rekonvalescence po zranění a spánek. Dále si také prakticky vysvětlíme, jak je možné prostřednictvím stravy urychlit návrat k tréninku, jak lze snížit riziko výskytu zranění a jak s tím vším může souviset spánek.

📆 INFORMACE

 

KDY: v sobotu 11. 5. / od 9:00 do 13:00

KDE: on-line u Vás doma

CENA: 1.200 Kč s DPH

Registrace

Aktuálně zbývají poslední 4 volná místa!

Webinář již proběhl, do konce neděle si můžete pořídit záznam tohoto termínu. Za pár kliků budete mít ve svém e-mailu doživotní záznam, shrnutí v .PDF a potvrzení absolvování.

👥 Pro koho je webinář určený?

 

Webinář je vhodný pro každého, koho zajímá, jak správnou výživou a dalšími efektivními metodami optimalizovat a zlepšit regeneraci a rekonvalescenci. Obohatí sportovce všech úrovní, kondiční a osobní trenéry, nutriční terapeuty i výživové poradce. Ale zúčastnit se může vlastně kdokoliv, kdo se chce dozvědět více aktuálních informací o vědecky podložených metodách zotavení po sportovní aktivitě anebo pro urychlení rekonvalescence po zranění. Tento webinář předpokládá elementární základy o výživě, tzn. pokud neznáte rozdíl mezi sacharidy a bílkovinami nebo jste nikdy neslyšeli o aminokyselinách, doporučujeme si nejprve přečíst pár našich článků nebo knihu Moderní výživa.

▶️ Osnova:

 

1. Regenerace ve sportu

 

 • Teoretický úvod
 • Nutriční podpora regenerace
  – energetický příjem
  – sacharidy a bílkoviny
  – hydratace
  – suplementy
  – spánek
  – otužování
  – saunování

 

2. Rekonvalescence po zranění

 

 • Teoretický úvod
 • Nutriční podpora rekonvalescence
  – energetický příjem
  – bílkoviny
  – suplementy

 

Každý účastník obdrží také:

✅  certifikát o absolvování webináře

✅  kompletní videozáznam s doživotním přístupem

✅  hlavní výstupy z webináře v .PDF

✅  seznam ověřených informačních zdrojů

✅  slevu 20 % na všechny naše akce a produkty

LEKTOR

Mgr. Bc. Jan Stuparič

 

Mgr. Bc. Jan Stuparič – Institut Moderní Výživy

osobní trenér a nutriční terapeut,
absolvent 1. LF UK a FTVS UK

 

 • Absolvent 1. lékařské fakulty UK v oboru Nutriční terapeut a FTVS UK ve specializaci Aktivity podporující zdraví.
 • S Institutem Moderní Výživy spolupracuje od května 2019 jako autor odborných článků a lektor kurzů v oblasti sportovní výživy.
 • Od týmových sportů se v průběhu času jeho zaměření přesunulo k vytrvalostním sportům, a to především k extrémním překážkovým běhům (OCR), ve kterých se mu podařilo v roce 2018 kvalifikovat na Mistrovství světa a Evropy.
 • Za více než 10 let trenérské praxe se poradenství v oblasti výživy stalo nedílnou součástí jeho každodenní práce a při své práci s klienty klade důraz na to, aby jídlo nevnímali pouze jako prostředek pro zahnání hladu, ale jako důležitý faktor, který ovlivňuje nejen naše tělesné složení, ale také řadu tělesných a kognitivních funkcí a může mít významný vliv také na náš sportovní výkon. V rámci nutrice je jeho hlavní zaměření právě sportovní výživa a spolupráce převážně s vytrvalostními sportovci.
 • V trenérské praxi se zaměřuje na propojení silového tréninku a fyziofitness. Je certifikovaným trenérem metody DNS podle Koláře a dlouhodobě se vzdělává v konceptu Spiraldynamik.
Registrace

Aktuálně zbývají poslední 4 volná místa!

Webinář již proběhl, do konce neděle si můžete pořídit záznam tohoto termínu. Za pár kliků budete mít ve svém e-mailu doživotní záznam, shrnutí v .PDF a potvrzení absolvování.blank

Rádi Vás přivítáme v našich
nutričních poradnách.

Moderní individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů od vysokoškolsky vzdělaných profesionálů ve výživě. Bez extrémů a „zázračných” produktů k dlouhodobě udržitelným výsledkům!

Najdete nás:
Praha | Brno | Online

blank