9. 12. Dvůr Králové / Seminář: Moderní výživa ve fitness a silových sportech

▶️✅ Seminář od autorů nejrychleji se prodávající české knihy z oblasti sportovní výživy proběhne 9.12.2018 od 15 hod ve Fitness club Slovany🏆 ve Dvoře Králové.

Osnova semináře:
– Jak se orientovat v informačním chaosu ve sportovní výživě?
– Mýty, FAKTA a zajímavosti ve sportovní výživě
– Jaký výživový postup je nejlepší?
– Jaká redukční dieta je nejefektivnější?
– Jaké suplementy skutečně fungují?

Seminář zábavnou formou s mnoha praktickými příklady komplexně shrnuje nejnovější vědecky podložené poznatky o personalizované sportovní výživě, konkrétně odpovídá na otázku volby nejvhodnějšího výživového postupu i nejúčinnější redukční diety, shrnuje témata dávkování a načasování příjmu jednotlivých živin, uvádí mnoho zajímavostí např. o problematice lepku, konzumaci sacharidů, vegetariánství, palmovém oleji anebo antibiotikách a jejich reziduích v potravinách. Dále obsahuje mnoho praktických informací o tom, jak si nastavit jídelníček, a také varuje před nejčastějšími dietními chybami a populárními výživovými mýty.

 

 

Máte zájem o pořádání přednášky či semináře?

↓ Napište nám a co nejdříve se Vám ozveme a jistě se domluvíme.Nadcházející akce!

Aktuálně jsou vypsané tyto termíny webinářů a kurzů, které mají omezenou kapacitu, aby byl dostatečný prostor na všechny Vaše dotazy. Každý účastník obdrží kromě potvrzení o absolvování také doživotní přístup k záznamu webináře a shrnutí v .PDF.