Sama doma – O největších mýtech ve výživě

O mýtech ve výživě v Sama Doma na České Televizi
Jsme rádi, že jsme si mohli povídat o mýtech ve výživě i v Sama Doma na České Televizi, společně s Pavlem Bugajem ze Simply Fitness v Ostravě.

 

Děkujeme vám také za všechny dotazy do chatu, které jsme se snažili téměř všechny odpovídat, a také za všechny vaše milé reakce, které jste nám posílali.

 

Máme pro Vás záznam celého našeho povídání o největších mýtech ve výživě, který jsme přidali na náš blog. Kliknutím na odkaz níže se Vám přehrají přímo naše 3 vstupy (jednotlivé vstupy se Vám přehrají postupně po sobě):

 

  1. vstup (délka 2:48) – obecně o zdravé a sportovní výživě, detoxikační nesmysly
  2. vstup (délka 6:50) – sportovní výživa, jídla před a po tréninku, kravské mléko, cukr, káva, vysoko-proteinová dieta – tohoto vstupu se s námi zúčastnil i majitel Simply Fitness Pavel Bugaj, který hostil náš čtvrteční seminář o Moderní výživě v Ostravě
  3. vstup (délka 7:28) – extrémy ve výživě, lepek, frekvence jídel a přerušované hladovění, tuky, margaríny a oleje, káva s mlékem

 

 

 

přehrát besedu o mýtech ve výživě
> https://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/419236100171007/video/687966,687971,687974

 

 Nedávno proběhl již 3. ročník
Mezinárodní konference Moderní Výživy!

Pořiďte si přístup ke kompletnímu záznamu konference (po neomezenou dobu).
Čeká Vás bohatý program v podání 8 řečníků ze 4 zemí.

blank

Hlavním cílem konference je přinést vědecky podložené informace o výživě od odborníků srozumitelnou formou pro širokou veřejnost. Na konferenci se za jeden den dozvíte evidence-based informace z různých oblastí výživy od špičkových odborníků z ČR, ze Slovenska, Irska i USA, které najednou nikde jinde neuslyšíte!