Sama doma – O největších mýtech ve výživě

O mýtech ve výživě v Sama Doma na České Televizi
Jsme rádi, že jsme si mohli povídat o mýtech ve výživě i v Sama Doma na České Televizi, společně s Pavlem Bugajem ze Simply Fitness v Ostravě.

 

Děkujeme vám také za všechny dotazy do chatu, které jsme se snažili téměř všechny odpovídat, a také za všechny vaše milé reakce, které jste nám posílali.

 

Máme pro Vás záznam celého našeho povídání o největších mýtech ve výživě, který jsme přidali na náš blog. Kliknutím na odkaz níže se Vám přehrají přímo naše 3 vstupy (jednotlivé vstupy se Vám přehrají postupně po sobě):

 

  1. vstup (délka 2:48) – obecně o zdravé a sportovní výživě, detoxikační nesmysly
  2. vstup (délka 6:50) – sportovní výživa, jídla před a po tréninku, kravské mléko, cukr, káva, vysoko-proteinová dieta – tohoto vstupu se s námi zúčastnil i majitel Simply Fitness Pavel Bugaj, který hostil náš čtvrteční seminář o Moderní výživě v Ostravě
  3. vstup (délka 7:28) – extrémy ve výživě, lepek, frekvence jídel a přerušované hladovění, tuky, margaríny a oleje, káva s mlékem

 

 

 

přehrát besedu o mýtech ve výživě
> https://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/419236100171007/video/687966,687971,687974

 

 blank

Nedávno proběhl již 4. ročník
Mezinárodní konference Moderní Výživy!

Objektivní a vědecky podložené informace od odborníků prezentované srozumitelnou formou pro laickou i odbornou veřejnost. Poprvé v naší historii jsme konferenci uspořádali  v hybridní formě, tedy s možností fyzické účasti v sále anebo s účastí on-line z pohodlí Vašeho domova! 

 

Z celé konference jsme pořídili záznam, který můžete mít za pár kliků ve svém e-mailu > více jak 8 hodin evidence-based informací o výživě.

4

ročník konference

8

hodin / evidence-based informací

12

řečníků

blank
blank