Rozhovor s Lukášem Roubíkem / Seznam Zprávy

Způsobuje lepek „moučné břicho“? Máme jíst sacharidy? Jak je to se zdravými tuky nebo mlékem? Mýtů o výživě je celá řada. Vyvrací je bývalý kulturista a zakladatel Institutu moderní výživy Lukáš Roubík.
Rádi bychom Vás pozvali ke zhlédnutí rozhovoru pro Televize Seznam.cz, který je k dispozici v rubrice Víkendový rozhovor.

 

V rozhovoru jsme se s výborným moderátorem Oliverem Sálusem bavili o zdravé a sportovní výživě, redukčních dietách, ketodietách, o současných extrémech a mýtech ve výživě, informačním chaosu, o lékařích a výživě i o tom, jak sami pracujeme s klienty. A také o NEGATIVNÍM VLIVU různých „celebrit“ , polonahých „trenérek“ a různých on-line trenérů bez odpovídající odborné kvalifikace v oblasti výživy a fitness. Na závěr nechyběla dokonce ani otázka na kulturistickou minulost a největší chyby mládí.

 

… A samozřejmě jsme se bavili také o tom, že jeden hamburger nás prokazatelně NEZABIJE! Podívejte se na celý rozhovor:

 

 

rozhovor můžete zhlédnout zde
> https://www.seznamzpravy.cz/clanek/jeden-hamburger-nas-nezabije-rika-odbornik-na-vyzivu-75349

 

 

Tags:


blank

Rádi Vás přivítáme v našich
nutričních poradnách.

Moderní individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů od vysokoškolsky vzdělaných profesionálů ve výživě. Bez extrémů a „zázračných” produktů k dlouhodobě udržitelným výsledkům!

Najdete nás:
Praha | Brno | Online

blank
blank