24. 4. Univerzita Hradec Králové / Moderní výživa: mýty vs. fakta

📆 Nadcházející seminář
KDY: 24. 4. od 17:00 do 18:30 hod
KDE: Fakulta informatiky a managementu, Univerzita Hradec Králové
velká Aula, Hradecká 1227, Univerzita Hradec Králové
UPOZORNĚNÍ: U vstupu do posluchárny bude probíhat striktní kontrola studentských průkazů (a účtenek Extrifit či permanentek Extrifit Gym). Nezapomeňte si je prosím vzít sebou, jinak nebudete na přednášku vpuštěni.
> FB událost

Studentská unie UHK a společnost Extrifit.cz a EXTRIFIT GYM Vás zvou na populární přednášku Moderní výživa: mýty vs. fakta od Institut Moderní Výživy , kterou přivítá velká aula Univerzita Hradec Králové ve středu 24. dubna od 17 hod!

 

▶️ Oblast zdravé i sportovní výživy a redukčních diet je v posledních letech zavalena čím dál větším množstvím módních a extrémních výživových postupů, které často doporučují radikální omezení určité látky, celé skupiny potravin anebo dokonce vyřazení jedné makroživiny z jídelníčku.

 

▶️ Hlavním cílem přednášky je prezentovat vědecky podložené informace na nejpopulárnější témata ve výživě jako jsou ketogenní a nízkosacharidové diety, otázka konzumace lepku, sacharidů a cukru, efektivní suplementace i velmi kontroverzní témata jako je veganství, palmový olej a další. Chybět nebude ani důležité téma, jak se orientovat v informačních chaosu ve výživě a zdraví a jak poznat nesmyslné a nebezpečné diety a doporučení prezentované v médiích.

 

✅ Tato přednáška se uskutečnila s velkými ohlasy a celkovou účastí několika tisíc studentů již na řadě českých univerzit, např. na lékařské fakultě v Plzni, na 3. LF UK v Praze, na LF MU v Brně, LF UPOL a FTK UPOL v Olomouci. Nyní Lukáš Roubík a Miloslav Šindelář přijíždějí s touto populární přednáškou na UHK nyní již jako autoři nejrychleji se prodávající knihy v oblasti sportovní výživy v historii ČR, která mezitím vyšla v květnu 2018.

 

✅ Díky společnosti Extrifit je celá přednáška pro všechny studenty UHK zcela ZDARMA! Přednášky se mohou zúčasnit také všichni zákazníci společnosti Extrifit po předložení jakékoliv účtenky stvrzující nákup suplementů Extrifit a také členové obou Extrifit Gymů po předložení platné permanentky. Každý účastník zároveň obdrží drobné dárky a vzorky suplementů od společnosti Extrifit. Pro veřejnost je přednáška uzavřena (nejedná se o veřejně přístupnou vysokoškolskou přednášku ze standardního rozvrhu UHK).

 Nadcházející akce!

Aktuálně jsou vypsané tyto termíny webinářů a kurzů, které mají omezenou kapacitu, aby byl dostatečný prostor na všechny Vaše dotazy. Každý účastník obdrží kromě potvrzení o absolvování také doživotní přístup k záznamu webináře a shrnutí v .PDF.