Moderní výživa na Reebok Experience 2018

Včera se opět po roce uskutečnila naše velká přednáška v rámci Reebok Experience 2018 s názvem Moderní výživa – mýty vs. fakta. Hlavním tématem přednášky byl současný stav (nejen sportovní) výživy, která je v posledních letech doslova zavalena velkým množstvím různých módních výživových postupů, které často doporučují radikální omezení určité látky, skupiny potravin anebo dokonce i kompletní vyřazení jedné živiny z jídelníčku sportovce. Hlavním cílem přednášky proto bylo prezentovat vědecky podložený pohled na reálný vliv ketogenních, nízkosacharidových, bezlepkových a veganských diet na zdraví, hubnutí i sportovní výkon a regeneraci.

 

Rádi bychom moc poděkovali všem účastníkům za obrovskou účast a velký zájem o FAKTA ve výživě i za veškeré Vaše ohlasy na místě i na sociálních sítích blank. Moc si toho vážíme a jakkoliv to zní jako klišé, je to pro nás ta nejkrásnější odměna a motivace do další práce 🏆🥇! Přikládáme malou fotogalerii a video od profesionálů zu OOPS Production 🎬🎥 blank.

 


 

Fotogalerie

 

 

Video

 

 

 

 

Máte zájem o pořádání přednášky či semináře?

↓ Napište nám a co nejdříve se Vám ozveme a jistě se domluvíme.Nadcházející akce!

Aktuálně jsou vypsané tyto termíny webinářů a kurzů, které mají omezenou kapacitu, aby byl dostatečný prostor na všechny Vaše dotazy. Každý účastník obdrží kromě potvrzení o absolvování také doživotní přístup k záznamu webináře a shrnutí v .PDF.