26. 6. / Křest nové knihy: MODERNÍ HUBNUTÍ

26. 6. / křest nové knihy /
MODERNÍ HUBNUTÍ

Přijměte pozvání na slavnostní křest naší nové knihy MODERNÍ HUBNUTÍ, kterou jsme připravovali několik posledních let! Slavnostní akce se uskuteční na stejném místě, kde jsme před 6 lety křtili naši knihu Moderní výživa, a to v Galerii kavárny Louvre na adrese Národní 22 v Praze ve středu 26. 6. od 18:00 hod.

Slavnostní křest nové knihy bude zahrnovat nejprve představení knihy a poděkování, dále samotný křest knihy, který provede známá nutriční terapeutka Mgr. Ing. Tereza Vágnerová, PhD., a následně bude možné si knihu na místě zakoupit, nechat si ji podepsat a popovídat si s autory knihy a případně se s nimi i vyfotit. Akce se jako hosté zúčastní také někteří známí lidé ze světa výživy a fitness a jistě bude možné si popovídat a případně se vyfotit i s nimi. Na místě čeká každého účastníka welcome drink a nealkoholické nápoje. Celá akce bude trvat cca 90 min.

 

Slavnostní křest knihy je veřejný a je samozřejmě zdarma. Vzhledem ke kapacitě sálu v Galerii kavárny Louvre a velkému ohlasu na sociálních sítích Vás ale prosíme o registraci, aby se každý měl kde posadit a akce proběhla pro všechny komfortně. Bez registrace, která Vám zabere minutu, nebude možné se akce zúčastnit. Děkujeme Vám za pochopení.

📆 INFORMACE

 

KDY: středa 26. 6. 2024 od 18:00 hod
(sál bude otevřen v 17:45)

 

KDE:  Kavárna Galerie Louvre,
Národní 22, 110 00 Praha 1 [mapa]

 

CENA: 0 Kč (ale je nutné se registrovat)

REGISTRACE JSOU NAPLNĚNY

 

*Všem moc děkujeme za zájem sdílet s námi tento slavnostní okamžik.
Těšíme se na viděnou ve středu.

REGISTRACE JSOU NAPLNĚNY

 

*Všem moc děkujeme za zájem sdílet s námi tento slavnostní okamžik.
Těšíme se na viděnou ve středu.

Místo konání:  Kavárna Galerie Louvre, Národní 22, 110 00 Praha 1 [mapa]Rádi Vás přivítáme v našich
nutričních poradnách.

Moderní individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů od vysokoškolsky vzdělaných profesionálů ve výživě. Bez extrémů a „zázračných” produktů k dlouhodobě udržitelným výsledkům!

Najdete nás:
Praha | Brno | Online