uvodni_spolecna

Dopsání knihy a focení autorů

Po více než dvou letech příprav byla v říjnu 2017 dokončena nová kniha Moderní výživa ve fitness a silových sportech. Finální text celé knihy v rozsahu 400 stran a 540 literárních citací byl odeslán do redakce nakladatelství Ronnie.cz 18. října 2017 a v současné době tak kniha prochází intenzivními redakčními úpravami a korekturami. Plánovaný termín vydání je na leden 2018, přičemž o konkrétním termínu vydání Vás budeme na webových stránkách i sociálních sítích včas informovat. Hlavním cílem celé knihy je přinést nejnovější, komplexní a vědecky podložené informace o všech aspektech sportovní výživy počínaje dávkováním a načasováním příjmu jednotlivých živin, přes základy biochemie výživy a všechny nejznámější výživové postupy i redukční diety, až po suplementy a nejrozšířenější výživové mýty, nejčastější dietní chyby a dokonce i kontroverzní témata jako je veganství, lepek, palmový olej, antibiotika v mase a mnoho dalších výživových témat!

 

blank

Kniha bude vedle nejnovějších teoretických poznatků o sportovní výživě také obsahovat velmi pestrou praktickou část knihy, která bude také zahrnovat výživové postupy, praktická doporučení a konkrétní jídelníčky přímo od největších a nejznámějších osobností ze světa fitness a silových sportů. Hlavním autorem celé knihy je odborník na sportovní výživu, předseda Trenérsko-metodické komise Svazu kulturistiky a fitness ČR a autor oblíbené publikace Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z Ing. Lukáš Roubík. Spoluautory teoretické části knihy jsou Miloslav Šindelář, hlavní odborný konzultant knihy, redaktor Ronnie.cz a amatérský strongman, a Radomil Vašík, mistr ČR a reprezentant v silovém trojboji, který je současně držitelem národního juniorského rekordu ve dřepu. Spoluautory praktické části knihy jsou profesionální kulturisté Milan Šádek a Tomáš Bureš, profesionální závodnice a mnohonásobná mistryně světa v bikiny fitness Sabina Pleváková, mistr ČR v men’s physique Aleš Lamka, úspěšný závodník v crossfitu Mgr. Filip Trojovský, dlouholetý reprezentant a absolutní mistr ČR v silovém trojboji Milan Špingl, reprezentant, rekordman a účastník letní OH ve vzpírání Jiří Orság a konečně i čerstvý mistr Evropy a stříbrný z Arnold Classic, populární strongman Jiří Tkadlčík.

 

Ve středu 25. října se v pražské posilovně Olympia Fitness Opatov sešly všechny tyto známé osobnosti ze světa kulturistiky, fitness a silových sportů ke společnému focení s Josefem Adltem pro vytvoření skupinové fotografie všech spoluautorů, titulní fotografie celé knihy i portrétů každého ze spoluautorů. Na průběh focení se můžete podívat níže ve videu Aleše Lamky, který bude společně se Sabinou Plevákovou na titulní stránce knihy.

 

 

Tags:


Nedávno proběhl již 3. ročník
Mezinárodní konference Moderní Výživy!

Pořiďte si přístup ke kompletnímu záznamu konference (po neomezenou dobu).
Čeká Vás bohatý program v podání 8 řečníků ze 4 zemí.

blank

Hlavním cílem konference je přinést vědecky podložené informace o výživě od odborníků srozumitelnou formou pro širokou veřejnost. Na konferenci se za jeden den dozvíte evidence-based informace z různých oblastí výživy od špičkových odborníků z ČR, ze Slovenska, Irska i USA, které najednou nikde jinde neuslyšíte!