Dobré ráno – O mýtech ve výživě


Jsme nesmírně rádi, že začínáme pravidelně dostávat prostor hovořit o mýtech ve výživě i v takových médiích jako je Česká televize. Natáčení jsme si opravdu užili, i když pro nás bylo hodně náročné mluvit souvisle po 3 hod spánku .)

 

Děkujeme vám také za všechny dotazy do chatu, které jsme se snažili téměř všechny odpovídat, a také za všechny vaše milé reakce, které jste nám posílali.

 

Máme pro Vás záznam celého pořadu! Kliknutím na následující odkaz se můžete podívat na naše vystoupení v Česká televize 2 o mýtech ve výživě:

(všechny 4 části se Vám přehrají postupně)

 

  1. část – detoxy, půsty, moučné břicho a cukr
  2. část – mléčné výrobky a trávení mléka, káva, pitný režim, sladidla
  3. část – konzumace masa, redukční diety, snídaně, jídelníček, pohybové aktivity, lepek
  4. část – extrémy, tropické ovoce v zimě, pyramida moderní výživy, nutriční terapeut vs. výživový poradce

 

 

 

přehrát besedu o mýtech ve výživě
> https://www.ceskatelevize.cz/porady/10435049455-dobre-rano/419236100071025/video/680108,680114,680128,680136

 

 



blank

Nedávno proběhl již 4. ročník
Mezinárodní konference Moderní Výživy!

Objektivní a vědecky podložené informace od odborníků prezentované srozumitelnou formou pro laickou i odbornou veřejnost. Poprvé v naší historii jsme konferenci uspořádali  v hybridní formě, tedy s možností fyzické účasti v sále anebo s účastí on-line z pohodlí Vašeho domova! 

 

Z celé konference jsme pořídili záznam, který můžete mít za pár kliků ve svém e-mailu > více jak 8 hodin evidence-based informací o výživě.

4

ročník konference

8

hodin / evidence-based informací

12

řečníků

blank
blank