Káva na hubnutí v pořadu Černé ovce / Česká televize

Pamatujete si na podzimní kauzu kolem “kávy na hubnutí”, kvůli které jsme dostali ZDALEKA největší množství výhrůžek a osobních útoků za celou historii IMV? A pamatujete si na to, jak tuto kávu propagovalo velké množství “influencerek” jako přírodní a zdraví prospěšný produkt, i když je to ve skutečnosti mix silných stimulantů, po kterém můžete mít pozitivní DROGOVÝ TEST na amfetaminy a pozitivní DOPINGOVÝ TEST? A vzpomínáte si na to, jak tyto prodejkyně takové skutečnosti (zdravotní rizika, pozitivní test na drogy a doping po požití produktu atd.) popíraly a tajily před svými klientkami a mazaly každý komentář a blokovaly každého, kdo na tyto skutečnosti upozornil, přestože samotný výrobce této kávy z USA tyto skutečnosti přiznává?

 

Celou kauzou již řeší orgány státní správy a také orgány činné v trestním řízení a včera byla celá kauza odvysílána i v pořadu Černé ovce v České televizi. Co z celé reportáže vyplývá?

 

 

 

celý pořad si můžete přehrát zde
> https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/220452801080406/

 

 Nedávno proběhl již 3. ročník
Mezinárodní konference Moderní Výživy!

Pořiďte si přístup ke kompletnímu záznamu konference (po neomezenou dobu).
Čeká Vás bohatý program v podání 8 řečníků ze 4 zemí.

blank

Hlavním cílem konference je přinést vědecky podložené informace o výživě od odborníků srozumitelnou formou pro širokou veřejnost. Na konferenci se za jeden den dozvíte evidence-based informace z různých oblastí výživy od špičkových odborníků z ČR, ze Slovenska, Irska i USA, které najednou nikde jinde neuslyšíte!