Káva na hubnutí v pořadu Černé ovce / Česká televize

Pamatujete si na podzimní kauzu kolem “kávy na hubnutí”, kvůli které jsme dostali ZDALEKA největší množství výhrůžek a osobních útoků za celou historii IMV? A pamatujete si na to, jak tuto kávu propagovalo velké množství “influencerek” jako přírodní a zdraví prospěšný produkt, i když je to ve skutečnosti mix silných stimulantů, po kterém můžete mít pozitivní DROGOVÝ TEST na amfetaminy a pozitivní DOPINGOVÝ TEST? A vzpomínáte si na to, jak tyto prodejkyně takové skutečnosti (zdravotní rizika, pozitivní test na drogy a doping po požití produktu atd.) popíraly a tajily před svými klientkami a mazaly každý komentář a blokovaly každého, kdo na tyto skutečnosti upozornil, přestože samotný výrobce této kávy z USA tyto skutečnosti přiznává?

 

Celou kauzou již řeší orgány státní správy a také orgány činné v trestním řízení a včera byla celá kauza odvysílána i v pořadu Černé ovce v České televizi. Co z celé reportáže vyplývá?

 

 

 

celý pořad si můžete přehrát zde
> https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/220452801080406/

 

 blank

Nedávno proběhl již 4. ročník
Mezinárodní konference Moderní Výživy!

Objektivní a vědecky podložené informace od odborníků prezentované srozumitelnou formou pro laickou i odbornou veřejnost. Poprvé v naší historii jsme konferenci uspořádali  v hybridní formě, tedy s možností fyzické účasti v sále anebo s účastí on-line z pohodlí Vašeho domova! 

 

Z celé konference jsme pořídili záznam, který můžete mít za pár kliků ve svém e-mailu > více jak 8 hodin evidence-based informací o výživě.

4

ročník konference

8

hodin / evidence-based informací

12

řečníků

blank
blank