Káva na hubnutí v pořadu Černé ovce / Česká televize

Pamatujete si na podzimní kauzu kolem “kávy na hubnutí”, kvůli které jsme dostali ZDALEKA největší množství výhrůžek a osobních útoků za celou historii IMV? A pamatujete si na to, jak tuto kávu propagovalo velké množství “influencerek” jako přírodní a zdraví prospěšný produkt, i když je to ve skutečnosti mix silných stimulantů, po kterém můžete mít pozitivní DROGOVÝ TEST na amfetaminy a pozitivní DOPINGOVÝ TEST? A vzpomínáte si na to, jak tyto prodejkyně takové skutečnosti (zdravotní rizika, pozitivní test na drogy a doping po požití produktu atd.) popíraly a tajily před svými klientkami a mazaly každý komentář a blokovaly každého, kdo na tyto skutečnosti upozornil, přestože samotný výrobce této kávy z USA tyto skutečnosti přiznává?

 

Celou kauzou již řeší orgány státní správy a také orgány činné v trestním řízení a včera byla celá kauza odvysílána i v pořadu Černé ovce v České televizi. Co z celé reportáže vyplývá?

 

 

 

celý pořad si můžete přehrát zde
> https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/220452801080406/

 

 blank

Rádi Vás přivítáme v našich
nutričních poradnách.

Moderní individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů od vysokoškolsky vzdělaných profesionálů ve výživě. Bez extrémů a „zázračných” produktů k dlouhodobě udržitelným výsledkům!

Najdete nás:
Praha | Brno | Online

blank