Jaký byl náš první rok?

▶️ Rádi bychom Vám moc poděkovali za Vaši obrovskou podporu v průběhu celého prvního roku naší činnosti v roce 2018. Každým Vaším přečtením, lajkováním a sdílením našich článků jste nám velmi výrazně pomáhali šířit vědecky podložené a objektivní informace o výživě a tím bojovat proti mýtům a šarlatánům ve výživě😉!

 

 Během prvního roku naší činnosti od 1. 1. 2018 jsme uspořádali 30 vzdělávacích akcí s celkovým počtem přes 3 500 účastníků. V polovině roku nám 27. května (konečně po celkem 3 letech příprav!) vyšla 📘 kniha Moderní výživa ve fitness a silových sportech, přičemž 1. náklad 5000 kusů se vyprodal během 40 dnů! V současné době je v prodeji druhý náklad a i díky Vašemu velkému zájmu o knihu na Vánoce se počet prodaných kusů už blíží magické hranici 10.000😊.

 

 

Nadcházející přednášky a semináře

 V nejbližší době pro Vás uspořádáme mnoho dalších (a nových) přednášek a seminářů🎤.

Své datum již mají tyto akce 🌍

 

Další akce budou přibývat, sledujte naši FB stránku, nebo přímo sekci Akce na našem webu.

 

 

 V současné době pro Vás také intenzivně připravujeme 3 VELKÉ NOVINKY🎉, které oznámíme začátkem roku 2019 na našem webu i sociálních sítích a samozřejmě přednostně i prostřednictvím newsletteru 😉

 

🏆 Rádi bychom Vám také moc poděkovali za zasílání všech Vašich podnětů a nápadů pro témata našich článků a především pro náš populární seriál Nutri-mythbusters!

 

 

🥇Jaké naše články se Vám v roce 2018 líbily nejvíce?

 

1. Mléčné výrobky zahleňují… a další mýty

2. Jarní detox je nesmysl

3. Je hnědá rýže zdravější?

4. Kalorický mýtus?

5. Nejefektivnější suplementy

 

 

🎥 Zároveň Vám také moc děkujeme za pěkné ohlasy na náš předvánoční rozhovor v DVTV. Tuto nejsledovanější internetovou televizi od začátku sledujeme, takže pozvání k rozhovoru pro nás byla velká čest a splněný sen😊. V rozhovoru jsme se snažili zdůraznit hlavní myšlenku ohledně vhodné výživy i pohybu – není důležité to, co děláte jeden týden v roce přes Vánoce, ale je důležité, jak se stravujete a hýbete celý rok!

 

Více v našem rozhovoru >>

 

 

 A pokud si právě plánujete svá novoroční předsevzetí, doporučujeme zhlédnout i náš poslední článek v roce 2018 o tom, jak rozumně zvládnout novoroční předsevzetí😉

 

 

▶️ Ještě jednou Vám moc děkujeme za Vaši obrovskou podporu a přízeň v roce 2018 a budeme velice rádi, pokud s námi budete i v roce 2019 a pomůžete nám s bojem proti všem mýtům a šarlatánům ve výživě!

 

Za Institut Moderní Výživy

Lukáš Roubík
Miloslav ŠindelářNedávno proběhl již 3. ročník
Mezinárodní konference Moderní Výživy!

Pořiďte si přístup ke kompletnímu záznamu konference (po neomezenou dobu).
Čeká Vás bohatý program v podání 8 řečníků ze 4 zemí.

blank

Hlavním cílem konference je přinést vědecky podložené informace o výživě od odborníků srozumitelnou formou pro širokou veřejnost. Na konferenci se za jeden den dozvíte evidence-based informace z různých oblastí výživy od špičkových odborníků z ČR, ze Slovenska, Irska i USA, které najednou nikde jinde neuslyšíte!