On-line webináře
VÝŽIVA MATKY

Výživa matky Výživa dítěte

Zveme Vás na dva tematicky na sebe navazující webináře,
které proběhnou ve dvou dnech.

 

Těhotenství klade nároky na tělo ženy nejen kvůli potřebám rostoucího miminka, ale také pro ni samotnou. Maminky přirozeně chtějí to nejlepší pro své dítě. Připravili jsme pro vás ve spolupráci se zkušenou nutriční terapeutku Mgr. Bc. Lucii Guilleminot tyto dva webináře na témata Výživa v těhotenství  & Výživa matky při kojení.

středa 2. 11. / 12:00–14:00 hod

 

Které živiny stačí přijímat stravou a které je vhodné suplementovat doplňky? Jak se vhodně stravou připravit na těhotenství již před otěhotnění a jaké nároky kladou na stravování jednotlivé trimestry? Jak řešit v těhotenství tolik časté nevolnosti či nechutenství? Které potraviny a proč jsou v těhotenství nevhodné a které mýty často matou těhotné?

 

více o webináři + vstupenka 999 Kč

čtvrtek 3. 11. / 12:00–14:00 hod

 

Kojení je nejpřirozenější strava pro novorozence a kojence. Strava matky při kojení hraje důležitou roli nejen pro kvalitu a množství mateřského mléka, ale také pro zdraví matky samotné. Svou stravu maminky také často řeší v souvislosti s kojeneckými kolikami a dalšími zdravotními potížemi dítěte pomocí tzv. eliminačních diet. Mezi kojícími matkami jsou i vegetariánky a veganky, jejichž strava má svá specifika v naplňování potřeb při kojení, nebo také ženy stravující se nízkosacharidově – na co je třeba si dát pozor?

 

více o webináři + vstupenka 999 Kč

Každý účastník obdrží:

 

✅  záznam pro zpětné zhlédnutí po neomezenou dobu

– nemusíte se tedy vyloženě účastnit on-line / po konání zpracujeme záznam a ihned jej posíláme účastníkům.

✅  hlavní výstupy z webináře v .PDF

✅  potvrzení o účasti

Pořiďte si zvýhodněné vstupné
na oba webináře.

1.998 Kč
1 500 Kč

Koupit zvýhodněné vstupné

Tento termín je vyprodaný, můžete se registrovat níže jako náhradník.
Pokud se uvolní místo, budeme Vás ihned kontaktovat.