e-book / Nespecifické bolesti dolních zad

Jsme rádi, že Vám můžeme představit již naši druhou elektronickou publikaci. Tentokrát se lehce vzdálíme z oblasti výživy, ale správná nutrice s tímto tématem také samozřejmě souvisí, a budeme se věnovat problematice komplexní terapie bolestí dolních zad.

 

Z provedených průzkumů nám vyplývá, že bolesti zad patří mezi jeden z nejčastějších důvodů vyhledání lékařské pomoci. Autor publikace, náš kolega fyzioterapeut Bc. Pavel Křivan, zde odvádí podobnou práci, o kterou se snažíme i my ve výživě, a rozbíjí velmi časté mýty z oblasti rehabilitace nebo fyzioterapie a také kriticky nahlíží na některé z alternativních metod léčby bolestí zad. Dominantou knihy je praktická část, která Vás velmi detailně provede samoléčbou bolestí zad.

319

vědeckých zdrojů

206

stran

42

infografik

150

obrázků a fotek provedení cviků

Jak říká čínské přísloví:

 

‚‚Chceš-li někomu pomoci na 1 den, dej mu rybu. Chceš-li někomu pomoci na celý život, nauč ho ty ryby chytat‘‘.

 

Tím opravdovým a čestným smyslem komplexní léčby je naučit pacienta, aby si sám dokázal své tělo ‚‚opravit‘‘ a ‚‚udržovat‘‘; aby se stal odborným mechanikem na své vlastní klouby a alchymistou svého mozku.

 

A k tomu právě slouží tato kniha.

Objednat

Anebo můžete pořídit:

DÁRKOVÝ POUKAZ

Darujte vědomosti!

Během pár kliků máte dárkový poukaz ve svém e-mailu.

Koupit poukaz

V současné době je opravdu vzácné, když někdo tvrdí, že ho záda nikdy nebolela. Bohužel je také velkou vzácností to, že se lidem, kteří nespecifickými bolestmi dolních zad trpí, dostane adekvátní péče.

 

Z tohoto důvodu také vznikla tato publikace, ve které se dozvíte:

 

  • O původu, podstatě, průběhu a komplexnosti bolestí dolních zad, a také o komplikacích, které plynou ze zanedbávání tohoto problému.
  • Jaké jsou možné příčiny bolestí zad a které obavy jsou naopak neopodstatněné.
  • A hlavně, jak při bolestech postupovat, co je pro uzdravení potřeba udělat, čemu se naopak vyhýbat a co se musí změnit.

 

Problematikou nespecifických bolestí dolních zad se v této knize zabýváme na 175 stranách, na kterých je citováno přes 300 odborných zdrojů. Věnujeme se jak teoretickým poznatkům, tak i praktické změně životního stylu a navazujícímu cvičebnímu programu, který obsahuje téměř 50 fotograficky zdokumentovaných a detailně popsaných cviků.

Bc. Pavel Křivan – fyzioterapeut, osobní trenér

Bc. Pavel Křivan

fyzioterapeut, osobní trenér

  • Fyzioterapeut v litoměřické nemocnici, externí redaktor internetového magazínu Ronnie.cz.
  • Studoval tříletý bakalářský obor v letech 2014–2017 na FZS UJEP a od roku 2013 se aktivně věnuje trenérské praxi, kdy absolvoval trenérský kurz na tehdejší Trenérské škole Petra Stacha.
  • Mezi jeho záliby patří kromě pravidelného cvičení a zdravého stravování také stálá aktualizace vědomostí z oblasti rehabilitace a medicíny, kde se však zároveň snaží co nejvíce uplatnit kritické myšlení.
  • S Institutem Moderní Výživy spolupracuje od dubna 2019 a to v oblasti akcí pro firemní klientelu, kde má na starosti workshopy o ergonomii pracovního prostředí, kompenzačním cvičení a doporučení vhodných pohybových aktivit i skupinová cvičení a strečink pro zaměstnance .

999 Kč s DPH

Objednat

Anebo můžete pořídit:

DÁRKOVÝ POUKAZ

Rádi bychom Vás upozornili, že E-book obsahuje nejmodernější skrytou ochranu, která jednoznačně identifikuje majitele této kopie a detekuje nelegální distribuci. Jakýkoliv neoprávněný zásah do zákonem chráněných práv k tomuto dílu (zejm. šíření, sdílení či reprodukce tohoto E-booku či jakékoliv jeho části) je přísně ZAKÁZÁN, a to v jakékoliv formě (např. nahrávání na úložiště, sociální sítě, zasílání emailem či šíření prostřednictvím fotokopií). V případě neoprávněného zásahu hrozí pachateli postih dle zák. č. 121/2000 Sb., Autorský zákon a uložení finanční pokuty ve výši až 150.000,- Kč a dále trestněprávní postih dle zák. č. 40/2009 Sb., Trestní zákoník a trest odnětí svobody až na 8 let. Neriskujte porušení příslušných zákonů. Slušným čtenářům děkujeme za pochopení.

blank

Rádi Vás přivítáme v našich
nutričních poradnách.

Moderní individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů od vysokoškolsky vzdělaných profesionálů ve výživě. Bez extrémů a „zázračných” produktů k dlouhodobě udržitelným výsledkům!

Najdete nás:
Praha | Brno | Online

blank