IMV LIVESTREAMY

Livestream with Holly Baxter

Holly je akreditovaná nutriční terapeutka, popularizátorka vědy a závodnice ve fitness. ▶️ Témata: ✅ PCOS ✅ collagen supplements ✅ common myths in women's fitness ✅ effective supplements for women ✅ do fat burners work? ✅ sustainable diets ✅ reverse dieting ✅ emotional eating / binge eating ✅ How to choose the right personal trainer/online coach/nutritionist? ✅ How much time should you invest in cardio training during contest prep?

Zveřejnil(a) Institut Moderní Výživy dne Čtvrtek 17. listopadu 2022

▶️ Hostem naposledy proběhlého livestreamu byla akreditovaná nutriční terapeutka, popularizátorka vědy a závodnice ve fitness Holly Baxter!

 

▶️ Témata:
✅ PCOS
✅ collagen supplements
✅ common myths in women’s fitness
✅ effective supplements for women
✅ do fat burners work?
✅ sustainable diets
✅ reverse dieting
✅ emotional eating / binge eating
✅ How to choose the right personal trainer/online coach/nutritionist?
✅ How much time should you invest in cardio training during contest prep?

Sledovat můžete přímo zde na webu, anebo na Facebooku.

Unikátní událost, kdy si ve spolupráci s Martinem Barnou budeme zvát do živého vysílání prostřednictvím platformy Facebook světoznámé hosty z oblasti výživy, sportu a zdravého životního stylu. Mezi tyto hosty budou patřit špičkoví výzkumníci, lékaři, profesoři a další popularizátoři evidence-based výživy.

Diskuzi bude moderovat náš kolega Martin Barna. Martin se ve světě zdravého životního stylu, správného způsobu stravování a cvičení profesionálně pohybuje už od roku 2013. Roky zkušeností doplňuje certifikací poradce pro výživu a dokončené studium na mezinárodně uznávané Coach School Praha (dnes Fitness akademie Ronnie). A protože ctí princip celoživotního vzdělávání, v současné době studuje Advanced Coaching Academy britského trenéra Phila Learney. Vždy šel cestou vědecky prokázaných způsobů, udržitelnosti a hlavně dlouhodobosti. Nikdy neuznával hladovění a hubnutí pomocí trendy diet. Své klienty vede k samostatnosti a maximální spokojenosti ve svém vlastním těle. A přesně to vám předá i v rámci svého audiobooku, videokurzu či své práce. Neslibuje zázračné zhubnutí přes noc, ani hubnutí pomocí magických nápojů. Přináší vědecky podložené způsoby, jak se správně stravovat a tím dosahovat dlouhodobě udržitelných výsledků. Specializuje se na výživový coaching, práci s individuální metabolickou kapacitou a reverse dieting. Během své kariéry odpřednášel nespočet seminářů na téma zdravého životního stylu a jeho coachingem prošly desítky spokojených klientů.

Jako malé poděkování za Vaši podporu v této nelehké době jsme se rozhodli pro Vás uspořádat Q&A LIVESTREAMY. Poslední livestream nejen o výživě a potravinách proběhl v dubnu ve společnosti naší vedoucí nutričních poraden – Sandry Schmidové.

 

Přihlaste se k odběru našeho YouTube kanálu,
ať Vám nic neunikne ▼▼▼

Zanechte nám tu e-mail,
a pošleme Vám upozornění na další livestream

Archiv

#3 Livestream / Dr. Gabrielle Fundaro

Zdraví našich střev, mikrobiom a aktuální výzkum v této oblasti

Livestream s Martinem Barnou – host Dr. Gabrielle Fundaro!

✅ Unikátní událost, kdy si ve spolupráci s Martinem Barnou budeme zvát do živého vysílání prostřednictvím platformy Facebook světoznámé hosty z oblasti výživy, sportu a zdravého životního stylu. Mezi tyto hosty budou patřit špičkoví výzkumníci, lékaři, profesoři a další popularizátoři evidence-based výživy.
 ▶️ Dalším hostem livestreamu bude Dr. Gabrielle Fundaro, kterou také můžete znát pod její přezdívkou @vitaminphd. Doktorka Fundaro kombinuje u jejích klientů znalosti na poli výživy s motivačními technikami k podpoře vnitřní motivace a změn chování k usnadnění dlouhodobých změn a zdravého životního stylu. Věří v důležitost rostlinné stravy v kombinaci s pravidelnou fyzickou aktivitou, která nás baví a také v kognitivní cvičení jako součást dlouhodobě udržitelného životního stylu oproštěného od chronického dodržování nějakých diet. Při její práci s klienty s trávicími problémy doktorka Fundaro aplikuje praktický a personalizovaný přístup založený na vědecky podložených informacích k úpravě stravování a faktorů životního stylu, které se následně podílí na zlepšení trávicího komfortu. Vyučuje kurzy v oblasti výživy v kontextu fyzického výkonu a zdraví, fyziologie a metabolismu živin. Dále také přináší vědecky podložené informace na mezinárodních seminářích, podcastech a přispívá také do časopisů jako je například Shape nebo Oxygen. Doktorka Fundaro je bývalou zástupkyní profesora na univerzitě Georgia Gwinnett College a drží také PhD titul v oblasti výživy člověka, potravin a cvičení. Dále má také bakalářský titul v oblasti cvičení, sportu a zdravotní edukace z Radford University. V jejím volném čase má ráda procházky, čtení knih, powerlifting a také ráda tráví čas se svými psy. ▶️ TÉMA LIVESTREAMU ✅ Zdraví našich střev, mikrobiom a aktuální výzkum v této oblasti ⚠️Akce bude v anglickém jazyce a přístup na ni bude zdarma. Stačí jen v uvedený čas sledovat náš profil zde na Facebooku.
 ▶️Diskuzi bude moderovat náš kolega Martin Barna. Martin se ve světě zdravého životního stylu, správného způsobu stravování a cvičení profesionálně pohybuje už od roku 2013. Roky zkušeností doplňuje certifikací poradce pro výživu a dokončené studium na mezinárodně uznávané Coach School Praha (dnes Fitness akademie Ronnie). A protože ctí princip celoživotního vzdělávání, v současné době studuje Advanced Coaching Academy britského trenéra Phila Learney. Vždy šel cestou vědecky prokázaných způsobů, udržitelnosti a hlavně dlouhodobosti. Nikdy neuznával hladovění a hubnutí pomocí trendy diet. Své klienty vede k samostatnosti a maximální spokojenosti ve svém vlastním těle. A přesně to vám předá i v rámci svého audiobooku, videokurzu či své práce. Neslibuje zázračné zhubnutí přes noc, ani hubnutí pomocí magických nápojů. Přináší vědecky podložené způsoby, jak se správně stravovat a tím dosahovat dlouhodobě udržitelných výsledků. Specializuje se na výživový coaching, práci s individuální metabolickou kapacitou a reverse dieting. Během své kariéry odpřednášel nespočet seminářů na téma zdravého životního stylu a jeho coachingem prošly desítky spokojených klientů.

Zveřejnil(a) Institut Moderní Výživy dne Středa 13. července 2022
Dalším hostem livestreamu byla Dr. Gabrielle Fundaro, kterou také můžete znát pod její přezdívkou @vitaminphd. Doktorka Fundaro kombinuje u jejích klientů znalosti na poli výživy s motivačními technikami k podpoře vnitřní motivace a změn chování k usnadnění dlouhodobých změn a zdravého životního stylu. Věří v důležitost rostlinné stravy v kombinaci s pravidelnou fyzickou aktivitou, která nás baví a také v kognitivní cvičení jako součást dlouhodobě udržitelného životního stylu oproštěného od chronického dodržování nějakých diet. Při její práci s klienty s trávicími problémy doktorka Fundaro aplikuje praktický a personalizovaný přístup založený na vědecky podložených informacích k úpravě stravování a faktorů životního stylu, které se následně podílí na zlepšení trávicího komfortu. Vyučuje kurzy v oblasti výživy v kontextu fyzického výkonu a zdraví, fyziologie a metabolismu živin. Dále také přináší vědecky podložené informace na mezinárodních seminářích, podcastech a přispívá také do časopisů jako je například Shape nebo Oxygen. Doktorka Fundaro je bývalou zástupkyní profesora na univerzitě Georgia Gwinnett College a drží také PhD titul v oblasti výživy člověka, potravin a cvičení. Dále má také bakalářský titul v oblasti cvičení, sportu a zdravotní edukace z Radford University. V jejím volném čase má ráda procházky, čtení knih, powerlifting a také ráda tráví čas se svými psy.

#2 Livestream / Stuart Phillips

Druhým hostem livestreamu bude profesor Stuart Phillips. Profesor Phillips je zkušeným řečníkem, který se snaží popularizovat témata příjmu bílkovin, fyzické aktivity a zdravého stárnutí. Na tato témata poskytl již více než 300 veřejných přednášek pro akademiky i běžnou veřejnost. Také již několikrát vyhrál ocenění za své učitelské aktivity na McMaster University. Profesor Phillips obdržel několik grantů a ocenění za své vědecké aktivity. Je zároveň odborníkem a klíčovým leaderem v oblasti výzkumu bílkovin z hlediska cvičení, redukce hmotnosti a stárnutí. V oblasti výzkumu bílkovin dokonce patří mezi nejcitovanější vědce na světě!
TÉMA LIVESTREAMU
An Evidence-Based Approach to Understanding Resistance Training
– what is evidence-based resistance training?
– How much of an effect does protein have on muscle gains?
– Does load drive hypertrophic or strength adaptations?
– Are systemic hormonal changes affecting hypertrophy?
Livestream s Martinem Barnou – host prof. Stuart Phillips!

▶️ Druhým hostem livestreamu bude profesor Stuart Phillips. Profesor Phillips je zkušeným řečníkem, který se snaží popularizovat témata příjmu bílkovin, fyzické aktivity a zdravého stárnutí. Na tato témata poskytl již více než 300 veřejných přednášek pro akademiky i běžnou veřejnost. Také již několikrát vyhrál ocenění za své učitelské aktivity na McMaster University. Profesor Phillips obdržel několik grantů a ocenění za své vědecké aktivity. Je zároveň odborníkem a klíčovým leaderem v oblasti výzkumu bílkovin z hlediska cvičení, redukce hmotnosti a stárnutí. V oblasti výzkumu bílkovin dokonce patří mezi nejcitovanější vědce na světě! 👌

Zveřejnil(a) Institut Moderní Výživy dne Pondělí 27. června 2022

#1 Livestream

Unikátní událost, kdy si ve spolupráci s Martinem Barnou budeme zvát do živého vysílání prostřednictvím platformy...

Zveřejnil(a) Institut Moderní Výživy dne Středa 22. června 2022

Naše první dva Q&A Livestreamy můžete zhlédnout níže a moc vám všem děkujeme za čas, který jste s námi strávili.

Bylo to velmi příjemné povídání a už teď se těšíme na další.

Rádi Vás přivítáme v našich
nutričních poradnách.

Moderní individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů od vysokoškolsky vzdělaných profesionálů ve výživě. Bez extrémů a „zázračných” produktů k dlouhodobě udržitelným výsledkům!

Najdete nás:
Praha | Brno | Online