DNES v pondělí 27. 6. 2022
proběhne Livestream!

Livestream s Martinem Barnou – host prof. Stuart Phillips!

▶️ Druhým hostem livestreamu bude profesor Stuart Phillips. Profesor Phillips je zkušeným řečníkem, který se snaží popularizovat témata příjmu bílkovin, fyzické aktivity a zdravého stárnutí. Na tato témata poskytl již více než 300 veřejných přednášek pro akademiky i běžnou veřejnost. Také již několikrát vyhrál ocenění za své učitelské aktivity na McMaster University. Profesor Phillips obdržel několik grantů a ocenění za své vědecké aktivity. Je zároveň odborníkem a klíčovým leaderem v oblasti výzkumu bílkovin z hlediska cvičení, redukce hmotnosti a stárnutí. V oblasti výzkumu bílkovin dokonce patří mezi nejcitovanější vědce na světě! 👌

Zveřejnil(a) Institut Moderní Výživy dne Pondělí 27. června 2022

Sledovat můžete přímo zde na webu, anebo na Facebooku.

Unikátní událost, kdy si ve spolupráci s Martinem Barnou budeme zvát do živého vysílání prostřednictvím platformy Facebook světoznámé hosty z oblasti výživy, sportu a zdravého životního stylu. Mezi tyto hosty budou patřit špičkoví výzkumníci, lékaři, profesoři a další popularizátoři evidence-based výživy.

 

Druhým hostem livestreamu bude profesor Stuart Phillips. Profesor Phillips je zkušeným řečníkem, který se snaží popularizovat témata příjmu bílkovin, fyzické aktivity a zdravého stárnutí. Na tato témata poskytl již více než 300 veřejných přednášek pro akademiky i běžnou veřejnost. Také již několikrát vyhrál ocenění za své učitelské aktivity na McMaster University. Profesor Phillips obdržel několik grantů a ocenění za své vědecké aktivity. Je zároveň odborníkem a klíčovým leaderem v oblasti výzkumu bílkovin z hlediska cvičení, redukce hmotnosti a stárnutí. V oblasti výzkumu bílkovin dokonce patří mezi nejcitovanější vědce na světě!
TÉMA LIVESTREAMU
✅ An Evidence-Based Approach to Understanding Resistance Training
– what is evidence-based resistance training?
– How much of an effect does protein have on muscle gains?
– Does load drive hypertrophic or strength adaptations?
– Are systemic hormonal changes affecting hypertrophy?

 

Livestream bude v anglickém jazyce a stačí jen ve středu 22. 6. 2022 od 20:00 hod sledovat zde na této stránce nebo na Facebooku.

Jako malé poděkování za Vaši podporu v této nelehké době jsme se rozhodli pro Vás uspořádat Q&A LIVESTREAMY. Poslední livestream nejen o výživě a potravinách proběhl v dubnu ve společnosti naší vedoucí nutričních poraden – Sandry Schmidové.

 

Přihlaste se k odběru našeho YouTube kanálu,
ať Vám nic neunikne ▼▼▼

Zanechte nám tu e-mail,
a pošleme Vám upozornění na další livestream

Archiv

Unikátní událost, kdy si ve spolupráci s Martinem Barnou budeme zvát do živého vysílání prostřednictvím platformy...

Zveřejnil(a) Institut Moderní Výživy dne Středa 22. června 2022

Naše první dva Q&A Livestreamy můžete zhlédnout níže a moc vám všem děkujeme za čas, který jste s námi strávili.

Bylo to velmi příjemné povídání a už teď se těšíme na další.