Přednáška na Sportmanie Plzeň 2018

Ve středu 22. 8. se uskutečnila naše přednáška „MODERNÍ POHLED na zdravou výživu a diety“ v rámci Sportmanie Plzeň 2018. Přednáška měla 2 části na hlavním pódiu v otevřeném amfiteátru za OC Plzeň Plaza a následně v přednáškovém stanu. První část byla zaměřená především pro aktivní rodiny s dětmi a věnovala se zejména několika nejznámějším mýtům o výživě, se kterými se setkává každý člověk, který se zamýšlí nad svým jídelníčkem či jídelníčkem svých dětí. Druhá část byla následně určená především pro sportovce a zabývala se vědecky podloženými informacemi o reálném vlivu nejznámějších diet na sportovní výkon, regeneraci i spalování tuků a hubnutí, otázkou personalizace výživy a reálné efektivitě doplňků výživy pro sportovce.

 

Rádi bychom moc poděkovali všem návštěvníkům za účast a následně i krásné reakce a ohlasy na přednášku. Upřímně si vážíme Vašich pozitivních reakcí a zpráv, protože je to pro nás krásná odměna za naši práci blank. Zároveň moc děkujeme pořadatelům v čele s paní Valentovou za pozvání a bezchybnou organizaci blank. Přikládáme fotogalerii a video z akce!

 


 

Fotogalerie

 

 

Video

 

 

 

 

 

Máte zájem o pořádání přednášky či semináře?

↓ Napište nám a co nejdříve se Vám ozveme a jistě se domluvíme.

 Nadcházející akce!

Aktuálně jsou vypsané tyto termíny webinářů a kurzů, které mají omezenou kapacitu, aby byl dostatečný prostor na všechny Vaše dotazy. Každý účastník obdrží kromě potvrzení o absolvování také doživotní přístup k záznamu webináře a shrnutí v .PDF.