Rozhovor s Miloslavem Šindelářem v DVTV / Jarní detox ze šťáv vám může ublížit

Rádi bychom poděkovali populární internetové televizi DVTV za možnost vyjádřit se k aktuálním tématům ve výživě jako jsou jarní detoxy, influenceři, fungování marketingu a potenciální rizika pití ovocných či zeleninových šťáv. Už jste rozhovor viděli? Jak se Vám líbil?

 

„Naše tělo se nepotřebuje detoxikovat šťávou z celeru nebo kokosovou vodou, přirozeně se detoxikuje 24 hodin denně“, upozorňuje Miloslav Šindelář z Institutu moderní výživy. Záplavu tipů, jak na jaře osvěžit tělo, považuje za problém a riziko. Existují případy, kdy si lidé detoxy uškodili a skončili v nemocnici, říká a kritizuje influencery, kteří na sociálních sítích doporučení šíří. Za příspěvek dostávají desetitisíce korun, často se vyjadřují k výživě bez odpovídajícího vzdělání, dodává Šindelář.“

 

 blank

Nedávno proběhl již 4. ročník
Mezinárodní konference Moderní Výživy!

Objektivní a vědecky podložené informace od odborníků prezentované srozumitelnou formou pro laickou i odbornou veřejnost. Poprvé v naší historii jsme konferenci uspořádali  v hybridní formě, tedy s možností fyzické účasti v sále anebo s účastí on-line z pohodlí Vašeho domova! 

 

Z celé konference jsme pořídili záznam, který můžete mít za pár kliků ve svém e-mailu > více jak 8 hodin evidence-based informací o výživě.

4

ročník konference

8

hodin / evidence-based informací

12

řečníků

blank
blank