Ohlédnutí za 4. ročníkem Mezinárodní konference Moderní výživy

26. listopadu proběhl v Praze již 4. ročník naší Mezinárodní konference Moderní výživy, který se nesmírně vydařil a za poslední týden nám přišlo už několik desítek krásných reakcí od účastníků přímo v sále i od diváků živého on-line přenosu. Proto bychom si nyní dovolili krátké ohlédnutí za celou akcí!

 

V první řadě bychom chtěli srdečně poděkovat všem účastníkům konference v sále i on-line za jejich zájem o vzdělávání ve výživě a podporu vědecky podložených informací i v této velmi složité době. Konference se poprvé v historii uskutečnila v tzv. hybridní formě, tedy fyzicky v krásných prostorách Wellness hotelu Step a současně i on-line prostřednictvím živého přenosu.

 

Máme obrovskou radost, že jsme po dvou letech lockdownů mohli konečně přivítat bezmála 150 účastníků fyzicky přímo v sále a dále několik set dalších účastníků na on-line přenosu. Každý si tedy mohl vybrat, co mu vyhovuje nejvíce, a někteří účastníci sledovali celou konferenci živě například i z velmi vzdáleného zahraničí anebo z pohodlí svojí postele 🙂 Děkujeme Vám všem za podporu i za krásné ohlasy na sociálních sítích!

 

Dále bychom chtěli velice poděkovat všem skvělým řečníkům z ČR a ze Slovenska, kteří na naší konferenci v letošním roce vystoupili. Nejvíce superlativů sklidily přednášky Ing. Petra Havlíčka o komplexním pohledu na potraviny, MUDr. Borise Bajera, PhD. o nutriční endokrinologii a JUDr. Vilo Hečka o kalorickém paradoxu. Mnoho skvělých reakcí nám přišlo i na všechny tři diskusní panely, ve kterých odborníci společně diskutovali nejprve o výživě dětí, těhotných a kojících žen, další diskusní panel byl o bezpečnosti a kvalitě potravin a poslední diskusní panel se věnoval kritickému myšlení v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Všem řečníků moc děkujeme!

 

A konečně, musíme poděkovat i všem partnerům naší konference – Ronnie.cz , Mixit.cz , Fitclan.sk , Železná koule, FitNut  a Kalorické tabulky a také profesionálnímu týmu Forpix.cz , kteří celou konferenci natáčeli a kteří běžně realizují mimo jiné i živé přenosy z MMA a dalších sportovních akcí. Díky tomuto profesionálnímu týmu můžeme nyní i Vám nabídnout kvalitní kompletní videozáznamy z celé konference, které si můžete pořídit právě teď! Celý program konference a podrobné anotace všech přednášek najdete na našem webu, kde si můžete pořídit i videozáznamy.

 

 

 

Den po konferenci jsme s prvním řečníkem konference, Vilo Hečkem, a zakladatelem Fitclanu, Simonem Kopuncem, natočili přímo v prostorách hotelu dvouhodinový obsáhlý nový díl našeho IMV Podcastu. S kolegy z Fitclanu jsme si povídali o jejich začátcích, posvítili jsme si na různé kauzy a influencery v ČR, na Slovensku i v zahraničí a podrobně probrali i konkrétní témata ve výživě, jako jsou např. redukční diety, maximalizace hladiny testosteronu, reálný vliv alkoholu na tréninkovou adaptaci, umělá sladidla i nejefektivnější a nejpřeceňovanější suplementy ve fitness. Na celý díl našeho IMV Podcastu se můžete hned teď podívat zcela zdarma na YouTube anebo na všech podcast platformách.

 

 blank

Rádi Vás přivítáme v našich
nutričních poradnách.

Moderní individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů od vysokoškolsky vzdělaných profesionálů ve výživě. Bez extrémů a „zázračných” produktů k dlouhodobě udržitelným výsledkům!

Najdete nás:
Praha | Brno | Online

blank