Ohlédnutí za 4. ročníkem Mezinárodní konference Moderní výživy

26. listopadu proběhl v Praze již 4. ročník naší Mezinárodní konference Moderní výživy, který se nesmírně vydařil a za poslední týden nám přišlo už několik desítek krásných reakcí od účastníků přímo v sále i od diváků živého on-line přenosu. Proto bychom si nyní dovolili krátké ohlédnutí za celou akcí!

 

V první řadě bychom chtěli srdečně poděkovat všem účastníkům konference v sále i on-line za jejich zájem o vzdělávání ve výživě a podporu vědecky podložených informací i v této velmi složité době. Konference se poprvé v historii uskutečnila v tzv. hybridní formě, tedy fyzicky v krásných prostorách Wellness hotelu Step a současně i on-line prostřednictvím živého přenosu.

 

Máme obrovskou radost, že jsme po dvou letech lockdownů mohli konečně přivítat bezmála 150 účastníků fyzicky přímo v sále a dále několik set dalších účastníků na on-line přenosu. Každý si tedy mohl vybrat, co mu vyhovuje nejvíce, a někteří účastníci sledovali celou konferenci živě například i z velmi vzdáleného zahraničí anebo z pohodlí svojí postele 🙂 Děkujeme Vám všem za podporu i za krásné ohlasy na sociálních sítích!

 

Dále bychom chtěli velice poděkovat všem skvělým řečníkům z ČR a ze Slovenska, kteří na naší konferenci v letošním roce vystoupili. Nejvíce superlativů sklidily přednášky Ing. Petra Havlíčka o komplexním pohledu na potraviny, MUDr. Borise Bajera, PhD. o nutriční endokrinologii a JUDr. Vilo Hečka o kalorickém paradoxu. Mnoho skvělých reakcí nám přišlo i na všechny tři diskusní panely, ve kterých odborníci společně diskutovali nejprve o výživě dětí, těhotných a kojících žen, další diskusní panel byl o bezpečnosti a kvalitě potravin a poslední diskusní panel se věnoval kritickému myšlení v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Všem řečníků moc děkujeme!

 

A konečně, musíme poděkovat i všem partnerům naší konference – Ronnie.cz , Mixit.cz , Fitclan.sk , Železná koule, FitNut  a Kalorické tabulky a také profesionálnímu týmu Forpix.cz , kteří celou konferenci natáčeli a kteří běžně realizují mimo jiné i živé přenosy z MMA a dalších sportovních akcí. Díky tomuto profesionálnímu týmu můžeme nyní i Vám nabídnout kvalitní kompletní videozáznamy z celé konference, které si můžete pořídit právě teď! Celý program konference a podrobné anotace všech přednášek najdete na našem webu, kde si můžete pořídit i videozáznamy.

 

 

 

Den po konferenci jsme s prvním řečníkem konference, Vilo Hečkem, a zakladatelem Fitclanu, Simonem Kopuncem, natočili přímo v prostorách hotelu dvouhodinový obsáhlý nový díl našeho IMV Podcastu. S kolegy z Fitclanu jsme si povídali o jejich začátcích, posvítili jsme si na různé kauzy a influencery v ČR, na Slovensku i v zahraničí a podrobně probrali i konkrétní témata ve výživě, jako jsou např. redukční diety, maximalizace hladiny testosteronu, reálný vliv alkoholu na tréninkovou adaptaci, umělá sladidla i nejefektivnější a nejpřeceňovanější suplementy ve fitness. Na celý díl našeho IMV Podcastu se můžete hned teď podívat zcela zdarma na YouTube anebo na všech podcast platformách.

 

 blank

Nedávno proběhl již 4. ročník
Mezinárodní konference Moderní Výživy!

Objektivní a vědecky podložené informace od odborníků prezentované srozumitelnou formou pro laickou i odbornou veřejnost. Poprvé v naší historii jsme konferenci uspořádali  v hybridní formě, tedy s možností fyzické účasti v sále anebo s účastí on-line z pohodlí Vašeho domova! 

 

Z celé konference jsme pořídili záznam, který můžete mít za pár kliků ve svém e-mailu > více jak 8 hodin evidence-based informací o výživě.

4

ročník konference

8

hodin / evidence-based informací

12

řečníků

blank
blank