VAROVÁNÍ před drastickými jídelníčky od Adenike!

Zaznamenali jste v poslední době na sociálních sítích příběhy poškozených dívek a žen, které si koupily generický jídelníček od fitness influencerky Adenike? Vzhledem k velkému počtu poškozených jsme se rozhodli pro Vás toto téma zpracovat ve videu a především varovat před těmito praktikami.

 

Je vysoká sledovanost, pěkná postava anebo dokonce titul mistryně ČR v bikiny fitness zárukou, že má daná influencerka elementární znalosti o výživě? Jaká jsou zdravotní rizika při dodržování drastických generických jídelníčků o 500-800 kcal/den, které navíc nejsou individualizované na konkrétní osobu? Jaké jsou jednotlivé příběhy poškozených žen? Přijde Vám v pořádku dál tolerovat, že tato nezodpovědná influencerka radí mladým dívkám „pokud možno zcela vyloučit tuky ze stravy“ a předepisuje svůj drastický jídelníček kojícím ženám anebo osobám s cukrovkou 1. typu? Zvažujete jako poškozená podání trestního oznámení anebo občansko-právní žaloby?

 

 

Pokud o jídelníčku od této influencerky uvažujete Vy anebo Vaše kamarádky a kolegyně, rádi bychom Vás pozvali ke zhlédnutí webové stránky Pravda o Adenike a „jejích holkách“, na které se můžete podívat, jak celý proces probíhá svobodně se rozhodnout, zdali takových služeb chcete využít. Pevně věříme, že tento web může reálně některým dívkám zachránit zdraví.

 

https://adenike-moje-holky.webnode.cz/

Tags:


blank

Rádi Vás přivítáme v našich
nutričních poradnách.

Moderní individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů od vysokoškolsky vzdělaných profesionálů ve výživě. Bez extrémů a „zázračných” produktů k dlouhodobě udržitelným výsledkům!

Najdete nás:
Praha | Brno | Online

blank
blank